Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że temat nie umarł razem ze śmiercią (chwilową) forum.

Co do pomiarów to myślę, że Mycior jako moderator może wycedzić całego off-topa i przerzucić w odpowiedniejsze miejsce (sport motocyklowy?). Nie wiem czy coś jeszcze do niedzieli potestuję, czekam na dostawę E51 i tego Qstarza 5Hz. Ideałem by było jeśli np. w niedzielę ktoś by przywiózł jakieś profesjonalne urządzonko dla porównania. Lubelski tor ma zamontowane pętle indukcyjne (albo coś podobnego) ale nie jestem pewien czy takie np. używane w kartach dałyby się zastosować (odległość od ziemi).

Najważniejsze w sumie, że jest metoda na wymierną ocenę oraz wyciąganie wniosków ze swoich poczynań na torze :)

No i czas wreszcie zacząć kręcić śrubkami w zawieszeniu... Trochę ciekawego materiału znalazłem tutaj: link1 oraz tutaj: link2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no z tego co jest niby zapowiedziane to bezie nas w cholere,no ale pewnie jak zawsze komuś cos wypadnie i z połoa powinna przyjechać.

 

 

pzdr

 

 

Co do pomiarów to myślę, że Mycior jako moderator może wycedzić całego off-topa i przerzucić w odpowiedniejsze miejsce (sport motocyklowy?).

 

akurat MYCIOR w tym dziale nie ma uprawnień.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Temat śmigania na TORZE w Lublinie w niedzielę 13 kwietnia 2008r. jest nadal aktualny czy jak tam Panowie i Panie?

Pozdrawiam -- Joaśka

jak wymarl? ja (z ekipa) bede, na razie wszystkie 13 miejsc, ktore zaklepalem sa zajete i jeszcze kilku chetnych sie pewnie znajdzie, wiec jak resta nie ma ochoty to my sobie z oplatami za wynajecie toru poradzimy :eek:

tylko zeby pogoda byla jak dzisiaj bo jakos tak nieokreslone sie robi :)

 

zrobimy sobie raczej jakies tury na miejscu bo juz tloczno sie robi, a przeciez i tak nie da rady bez przerwy latac i bedzie git :clap: (jeszcze nie jezdzilem na wiecej jak 15 osob a tu kolo 35 sie szykuje, bedzie ciekawie :clap: tylko blagam, spuscic sobie cisnienie przed wyjazdem, wiekszosc chyba chce wrocic bez uszkodzen moto :) - ja tam wale na maxa :biggrin: nieno zartuje oczywiscie i miejmy nadzieje ze mi sie nic nie uslizgnie przy testach wyczuwania dopuszczalnego zlozenia d208 ktore mam zamiar przeprowadzic :/ )

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze bedą

Dla mnie to pierwszys raz i było spoxx. Było pare zonków ,ale wszyscy przezyli z wieksyzmi lub mniejszymi szkodami.

 

 

 

 

 

ps

Kolego od GSXra Trzym sie ciepło,moto bedize jak nowe i kosteczki tez.

 

ps2

kim był ten jełopek na czarenej R1 (z jakimiś tibalami) który sie toczył po torze 11km/h,przeszkadał i do tego nie zapałcił za wjazd. Chołopie kup sobie jakieś ciuszki, bo w dzinsach i adidaskach to sie chodzi.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dotarlem, caly obolaly acz szczesliwy. Bylo zajebiscie, choc miejscami troche za duzo adrenalinki, zwlaszcza jak cie ktos po zewnetrznej w szczycie zakretu wyprzedzal ;) Dzieki ludziska za smiganie, fotografom za pstrykanie a organizatorom na miejscu za pomoc. Trzymam kciuki za kolege na GSXRze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Myciorka smakowalo jedzonko i Kolega Bartek po szlifie ze zlamamy barkiem zostal zawieziony po zagipsowaniu / żolw na garbie/ do domciu przez koleszke mojego wiec jest bezpieczny w domku . Moto Bartek bedzie bezpieczne do czasu wyzdrowienia i wracaj na TOR :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to są tibale?

Ja (i nie tylko) wypunktowałbym też gościa w charakterystycznym pomarańczowym kombinezonie na (chyba) czerwonej kawie. Sorry, ale nie można mieć tak całkiem w d... tych co siadają Ci na ogonie i są zdecydowanie szybsi - w końcu jeździmy dla przyjemności a nie ścigamy się za wszelką cenę. Widziałem kilka razy jak zamknąłeś chłopakom możliwość wyprzedzania. O ekwilibrystycznych, gwałtownych cięciach łuków już nie wspominając...

 

A o koledze od GSXR-a dowiedzieliśmy się właściwie po imprezie. Zaraz po nic nie wskazywało na takie konsekwencje. Powrotu do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...