Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Widzę,że szykuje się spora grupa Ludzików.Toż to szok :biggrin: Ale rozumiem- to po tej tzw zimie nie może być inaczej.

Lublin też się podłączy --- Pruch+ kumple. WaWa nie będzie wredna i nie postawi zasieków co nie? ;)

Ja zaczynam szykować świniaki do bicia bo przecież polska gościnność ,te sprawy :flesje:

Ponieważ występuję w temacie w roli GAPIA ( i całe szczęście ) jak będzie coś potrzeba ---- pomogę w miarę możliwości ale niestety przedłużacza 1,5 km długości nie mam ( do opon Taśka) - rozpali się ognisko i zamiast kiełbasek trochę przypiecze oponki :D

W niedzielę rano tak ok.5 -6 godziny w dniu wiadomym dam Wam znać jaka jest pogoda w Lublinie- ok?

Odnośnie pozostałych terminów to można zaklepać jakowyś majowy jeśli chcecie -- no problem.

Tylko to trzeba już się decydować a jeśli coś się zmieni to odwołacie.

POZDRAWIAM --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCIORKU - którą majówkę? 22,24 czy 25 a może 31 maja bo nie wiem :)

POZDRAWIAM ---- Joaśka

 

24 maja jestem solenizantka to może połączyć ;) przyjemne :buttrock: z pożytecznym :icon_mrgreen: Przyjedziecie w sobotę 24 i zostaniecie do 25 bo jest gdzie spać i co jeść :icon_mrgreen: ( tak na marginesie)

 

Prąd biorą z ... prądowni a poważnie to pewnie agregaty przywożą. Chyba?

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pisalem, zeby brac wszystko poki dostepne, to sie ze mnie zescie smiali :icon_twisted:

A tak na powaznie, to majac na uwadze to, ze z Poznaniem sie jeszcze sytuacja nie do konca wyklarowala i w koncu nie wiem czy dni Suzuki beda w tych planowanych terminach czy nie, to ja bym tego 24 lub 25 juz teraz w Lubline rezerwowal. Potem w maju bedziemy plakac, ze wszystko juz pozajmowane i wolne terminy w lipcu.

 

Joaska, ten pomysl z polaczonym 24 i 25 mi sie podoba i bym sie pisal. Jesli tylko byloby gdzie bezpiecznie przenocowac maszyne.

 

Pozdro

Edytowane przez Piotrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pisalem, zeby brac wszystko poki dostepne, to sie ze mnie zescie smiali :biggrin:

A tak na powaznie, to majac na uwadze to, ze z Poznaniem sie jeszcze sytuacja nie do konca wyklarowala i w koncu nie wiem czy dni Suzuki beda w tych planowanych terminach czy nie, to ja bym tego 24 lub 25 juz teraz w Lubline rezerwowal. Potem w maju bedziemy plakac, ze wszystko juz pozajmowane i wolne terminy w lipcu.

 

Joaska, ten pomysl z polaczonym 24 i 25 mi sie podoba i bym sie pisal. Jesli tylko byloby gdzie bezpiecznie przenocowac maszyne.

 

Pozdro

WITASKI Piotrus!

 

Jest miejsce pod dachem i zamknięte ---- garaż dla maszyn a dla ludzi spanko też jest i tor niedaleko.

Czyli meta jest :bigrazz: jakby co.

POZDRAWIAM ---- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, zaklepcie ten maj...

 

Najlepiej 22 albo 24 albo 25 maja. Ja lece na bank i na pewno się znajdą chętni. Oby tylko nie przepadło bo do czerwca nikt nie wytrzyma potem :icon_twisted: .

 

22.05 to boże ciało jak coś, a potem 26 dzien matki przypominam.

 

Pozdro.

Edytowane przez cenderr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, zaklepcie ten maj...

 

Najlepiej 22 albo 24 albo 25 maja. Ja lece na bank i na pewno się znajdą chętni. Oby tylko nie przepadło bo do czerwca nikt nie wytrzyma potem :icon_mrgreen: .

 

22.05 to boże ciało jak coś, a potem 26 dzien matki przypominam.

 

Pozdro.

 

Na bezczelnego i nie pytając Was o zgodę zarezerwowałam profilaktycznie 24 i 25 maja 2008r. Jakby nie pasowało można odwołać.Proszę za samowolkę mnie nie bić :biggrin: PLISSSSSSSSSSSSSSSSSS

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...