Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrakło tych 20 min. Wszystko przez "moją" rybkę :icon_eek: :wink: .

 

 

Rybka lubi pływać.

 

Hehe, z butów to mi po ich zdjęciu wylało się tyle wody ze na małe akwarium by starczyło :crossy: Ale nie m a się czym przejmować, twardym trza być nie miętkim jak to mawiają.

 

Rozmawiałem z Bartkiem i żona na szczęście była w miarę wyrozumiała i nie przejęła się chyba zbytnio szlifem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Jaka zwykle było zaje... Paweł widzieliśmy Cię ze 20 za L. Spieszyło się :wink: :D . Gasł Ci moto czy jak? Końcówka była nieprzyjemna. Ciemno i deszcz.

 

Dzięki wszystkim!

Udało mi się uruchomic, wiec szybko na moto i w drogę, a jechałem szybko bo lubie zapierd.alac :cool: a poza tym nie wyżyłem się na torze :) Przy tankowaniu również odpalił bez problemu :crossy: Taki psikuta(s) na koniec sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uruchomic, wiec szybko na moto i w drogę, a jechałem szybko bo lubie zapierd.alac :cool: a poza tym nie wyżyłem się na torze :) Przy tankowaniu również odpalił bez problemu :crossy: Taki psikuta(s) na koniec sezonu

a znasz już przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajan, plik ściąga się bez problemu. Może faktycznie coś masz nie tak z dostępem do netu (jakiś firewall, itp...)

Sendspace.pl też jest banalny w obsłudze - wchodzisz na stronkę, wybierasz plik do załadowania, odfajkowujesz zgodę na regulamin i... czekasz aż się załaduje. Po załadowaniu dostajesz linka do wklejenia na forum.

Na pewno dasz radę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajan, plik ściąga się bez problemu. Może faktycznie coś masz nie tak z dostępem do netu (jakiś firewall, itp...)

Sendspace.pl też jest banalny w obsłudze - wchodzisz na stronkę, wybierasz plik do załadowania, odfajkowujesz zgodę na regulamin i... czekasz aż się załaduje. Po załadowaniu dostajesz linka do wklejenia na forum.

Na pewno dasz radę ;)

aha rozumiem... myślałem że można normalnie sobie wejść na stronkę i odnaleźć zbiory które mnie interesują, a tu jest inaczej.. wrzucam zip`a i musze podac link do zbioru żeby ktoś to mógł sobie ściągnąć :D czyli nikt jeszcze nic nie wrzucił? Dawać linki :P

 

Moje zdjęcia mam też tak wrzucić czy wystarczy ta galeria co podałem kilka postów wcześniej ? (zdjęcia trochę nie ostre, ale trudno taki to kieszonkowy aparat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria jest OK, ma ten niezaprzeczalny plus, że można zawsze i zewsząd do niej sięgnąć.

Tylko, że nie każdy ją ma/chce zakładać.

Sposób, który podałem jest dla tych, którzy takowej nie posiadają.

Po prostu - taka szybka, praktycznie beznakładowa metoda, żeby wymienić się fotkami w rozsądnych wielkościach, które dobrze się ogląda na typowych monitorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wrzucilem na FTP'a spakowane fotki - najszybszy (choc nie najbardziej elegancki) sposob: ZIP'ek z fotkami

 

Dzieki sereczne za wspolne smiganie oraz za podroz w obie strony ;)

 

W przyszlym roku obowiazkowo musimy to powtorzyc :bigrazz:

 

Pzdr,

Bartek

 

P.S.

Zonka byla troche zaspana, wiec informacje o przyszlifowaniu motockla przyjela ze spokojem. :)

Nastepnego dnia obejrzala 'ubytki' z bliska i troche ja trafilo - eh, te baby, ale i tak cieszy sie, ze nic mi si nie stalo :)

 

EDIT:

Sorry za taka mala rozdzielczosc - kurcze, dzien wczesniej bawilem sie aparatem i zapomnialem o tym, ze przestawilem rozdzialke na nizszy prog :cool:

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...