Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rezerwacja potwerdzona :icon_twisted: prognoza pogody:

http://weather.icm.edu.pl/

zapowiada się dosyć niska temp. ale co ważniejsze sucho. W związku z zimnem, myślę że nie będziemy mocno przekraczać dozwolonych prędkości, więc proszę się za bardzo nie spóźnić. zbiórka, tak jak pisał Bart, 08:00 ORLEN.Tor mamy 10-15 za 60zł.

P.S.

będę jechał z kolegą, czyli mamy 14 moto

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie kombinuje, jak by tu urozmaicic nasze sobotnie latanie i oto co mi przyszlo do glowy:

 

skoro mamy tor od 10 do 15, to moze w polowie wyznaczonego czasu, np. w okolicach 12.30 zgarnac wszystkich z toru i oglosic odwrocenie kierunku jazdy :buttrock:

 

dzieki temu bedziemy mogli 'poznac' calkiem nowy tor i byc moze wzbogacic zabawe o nowe doswiadczenie? :crossy:

 

aha - jesli jednak ktos juz jezdzil po odwroconej konfiguracji toru lubelskiego i uwaza, ze nie jest to najlepszy pomysl (kwestie bezpieczenstwa), to niech od razu da znac :banghead:

 

krzyhooo - moze ty juz tam tak latales :flesje:

 

pzdr,

Bartek

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhooo - moze ty juz tam tak latales :bigrazz:

pzdr,

Bartek

Latać latałem, pierwszy raz, przez pomyłkę :bigrazz:

Paweł mnie szybko uświadomił, tłumaczył, że tor jest wyprofilowany do jazdy w lewo.

Nie sądzę jednak abyście nie mogli spróbować z czystej ciekawości. Na pewno jeździć się da a czy będzie lepiej czy gorzej to sami stwierdzicie. Na pewno będzie inaczej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to że będę.. w sobotę :bigrazz: w miarę pogody.

 

Oto zaktualizowana lista chetnych:

 

1. pawel_rr

 

2. turtel

 

3. BartZX

 

4. squod

 

5. yamaha

 

6. pierwszy kumpel yamaha'y

 

7. drugi kumpel yamaha'y

 

8. dexio (leci starym sprzetem, bo nowy konczy docierac)

 

10. Apacz

 

10a. krzyhooo (wpadnie nam kibicowac i wykrecic kilka okrazen)

 

11. Anton

 

12. arturXJ

 

13. Jacko

 

14. kolega pawel_rr'a

 

15. filip na 90% - kolega krajan'a

 

16. ... (ktos jeszcze? nowak )

 

17. Krajan

Edytowane przez krajan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie k*rw..ca strzela, kozacki wyjazd, super zakończenie sezonu a moja CBRy6 wciąż chora :) :banghead: :banghead: , palenie szkodzi zdrowiu, to nie żarty :wink:

 

Może chociaż jakaś foto-/videorelacja po powrocie, cobym mógł się bardziej POfkurfiać?

 

Dobrej zabawy na torze i małego ruchu na trasie.

 

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mamy tor od 10 do 15, to moze w polowie wyznaczonego czasu, np. w okolicach 12.30 zgarnac wszystkich z toru i oglosic odwrocenie kierunku jazdy

Co do odwrotnego kierunku to już kiedyś przerobiliśmy to i powiem szczerze że gorzej sie latało. Jest tylko jeden plus, można by było podrównać oponki bo jak sielata we właściwym kierunku to uciekają z lewej strony :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się przejechał ale nie dam rady do soboty wymienic uszczelniaczy na lagach :icon_mrgreen: wiec fajnej jazdy życzę wszystkim

pozdro

 

 

ja u siebie uszczelniacze z olejem wymieniam w max godzine, dzis bede grzebal przy hamulcach jak cos to mozesz podjechac do Piaseczna to sie wymieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie uszczelniacze z olejem wymieniam w max godzine, dzis bede grzebal przy hamulcach jak cos to mozesz podjechac do Piaseczna to sie wymieni

tylko że będę je miał dopiero po niedzieli :icon_mrgreen: ale dzięki za dobre chęci

pozdro

będę wieczorem pod maximusem masz kawałek podjedz to pogadamyj ak by co to kom .695-24-20-70 lub 507-371-291

Edytowane przez czaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rano prognoza zapowiada deszcz w W-wie. Lublin wolny od opadów. Teraz mokry tor schnie dłuuugo. Może rano sprawdzić (Paweł proszę) jaka sytuacja w L?!

 

Pzdr

POWITAĆ! :banghead: :buttrock:

Mieszkam w Lublinie blisko toru więc jeśli chcecie dam rano znać jak wygląda sytuacja pogodowa. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...