Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz. Wiesz może kto organizuje wyjazdy na Nemuno Ziedas.

 

Pogadaj z Tomkiem Ciszewskim on tam się ściga regularnie ( i to z sukcesami) i jest na bieżąco z terminami..

7.09 (niedziela) w godzinach od 13.00-16.00 jest trening na Kownie. Koszt treningu(3 godziny jazdy) 150 zł. Osobom zainteresowanym wyjazdem podaję namiar na Tomka : [email protected] lub GG 2475071. Warunkiem udziału w treningu jest wcześniejsze zgłoszenie i opłacenie zaliczki w wysokości 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!

 

Rozmawiałam dziś z Szefem PZMOT i powiedział ,że dopiero w poniedziałek 8 września 2008r. będzie wiadomo

czy są jeszcze wolne terminy na torze w Lublinie.

Proszę zatem o cierpliwość i wstrzymanie się do poniedziałku. Jak się dowiem co z terminami napiszę co i jak.

Pozdrawiam --- Joaśka :)

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!

 

Rozmawiałam dziś z Szefem PZMOT i powiedział ,że dopiero w poniedziałek 8 sierpnia 2008r. będzie wiadomo

czy są jeszcze wolne terminy na torze w Lublinie.

Proszę zatem o cierpliwość i wstrzymanie się do poniedziałku. Jak się dowiem co z terminami napiszę co i jak.

Pozdrawiam --- Joaśka :biggrin:

Chyba drobny błąd się wkradł, bo 8 sierpnia to już historia... i może chodzi o 8 września :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Tomkiem Ciszewskim on tam się ściga regularnie ( i to z sukcesami) i jest na bieżąco z terminami..

7.09 (niedziela) w godzinach od 13.00-16.00 jest trening na Kownie. Koszt treningu(3 godziny jazdy) 150 zł. Osobom zainteresowanym wyjazdem podaję namiar na Tomka : [email protected] lub GG 2475071. Warunkiem udziału w treningu jest wcześniejsze zgłoszenie i opłacenie zaliczki w wysokości 100zł.

 

 

150 za 3h :) Normalnie troszku drogo. Ale mimo wszystko warto, na początku roku jeździłem na tym torze i było super. Szkoda że mam tak daleko do Kowna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegoniłem dziś SV po torze w Kownie ... (w sumie dla mnie ten sam dystans co do Lublina... ) no i powiem tylko, że warto odwiedzić ten tor ... fakt, że część nawierzchni jest kiepska... i że strefy bezpieczeństwa nie wystarczające... ale suma sumarum warto.. jeśli wymienią tam nawierzchnię (przynajmniej na połowie długości, bo druga połowa jest ok) i poprawią strefy bezpieczeństwa, to będzie to naprawdę zajebisty tor... konfiguracja jest naprawdę fajna... CO do SV to o ile na Lublinie brak mocy i prędkości max. nie przeszkadza, o tyle na szybkim torze jest już cieniutko... i na prostych połykają mnie jak chcą... Generalnie jeśli ktoś się chce tam ścigać, to musi mieć jaja wielkości arbuzów... ale do jazdy rekreacyjnej... wystarczy zmieścić się w średniej krajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Macie zarezerwowany termin 21 września 2008r. godzina 10.00 --- 15.00.

Życzę udanej jazdy,bez uszczerbku na zdrowiu i sprzęcie.

Pozdrawiam --- Joaśka :biggrin: :crossy:

SUPER :icon_razz:

 

DZIEKI :biggrin:

 

 

P.S. oby pogoda dopisała :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...