Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super!! Dzięki NULKA, będzie łatwiej się decydować. Ten podpis o winie bardziej mi się podobał :P !!

Nie ma sprawy. Zorientuje się w sytuacji.

 

Wino-------------------- DŻIZASSSSSSSSSSSSSSSS toż to ankohol czy cós takiego nie :biggrin:

I ja o tym pisałam ;) POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ !!!!!!!

W Lublinie nie padało i nie pada. Niebo zachmurzone,szaro ,ponuro i mgła. No i zimnawo deczko. Brrrrrrrr

Ale.......... jak przyjedziecie to się pewnie OCIEPLI :crossy: :banghead:

Co ja piszę pewnie---- NA PEWNO :flesje: :banghead: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi all,

dzieki za wspólny wypad :crossy: Ci co nie pojechali powinni żałowac, a Ci co byli myslę że byli happy :icon_mrgreen: pomimo dosyc ekstremalnej drogi na sam tor. mnie tym razem nie dane bylo polatac po torze. udało mi się wrócic do domu ok 5.30 na własnych 2oo :crossy: a w poniedziałek odstawie moto do serwisu, to i olej wymienie i do garażu na zimę. Dzięki wszyskim za pomoc :icon_mrgreen: :biggrin: do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi all,

dzieki za wspólny wypad :crossy: Ci co nie pojechali powinni żałowac, a Ci co byli myslę że byli happy :biggrin: pomimo dosyc ekstremalnej drogi na sam tor. mnie tym razem nie dane bylo polatac po torze. udało mi się wrócic do domu ok 5.30 na własnych 2oo :flesje: a w poniedziałek odstawie moto do serwisu, to i olej wymienie i do garażu na zimę. Dzięki wszyskim za pomoc :icon_question: :biggrin: do następnego

Dobrze słyszeć, że jednak udało Ci się wrócić na własnych kółkach, usterka mocno upierdliwa, czeka Cię pewnie przegląd wszystkich styków i złączek w sprzęcie. Być może to tylko poranna wilgoć...

Fajnie było się pojawić i wykręcić kilka kółek, szkoda, że to już pewnie koniec "weekendowego" sezonu na torze Lublin. Szykujcie sprzęty na następny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem jakieś pól godziny temu. Ostatnie 30 km w deszczu.

 

Dzięi Wszystkim za wspaniałą zabawę (jak zawsze). Szkoda, że sezon już się kończy. Następne ujeżdżanie lubelskiego toru pewnie koło kwietnia/maja.

Jeszcze raz dziękuję.

Teraz wszyscy czekamy na Nulkowe fotki i filmiki. Bartek obiecał, że w poniedziąłek coś wrzuci, Tomek pewnie też nie poskąpi swoich dzieł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi all,

dzieki za wspólny wypad :crossy: Ci co nie pojechali powinni żałowac, a Ci co byli myslę że byli happy :biggrin: pomimo dosyc ekstremalnej drogi na sam tor. mnie tym razem nie dane bylo polatac po torze. udało mi się wrócic do domu ok 5.30 na własnych 2oo :bigrazz: a w poniedziałek odstawie moto do serwisu, to i olej wymienie i do garażu na zimę. Dzięki wszyskim za pomoc :bigrazz: :bigrazz: do następnego

 

No to zajefajnie :) nie ma to jak Honda ;) hehe

 

my z Mackiem (gsxr) bylismy chyba pierwsi w Wawie - super sie wracalo :wink:

 

mijaliscie rzadowa BMW7 - co za ch... wleka sie 160 srodkiem drogi na bombach... chyba od podmuchu lusterka im sie zlozyly :D ... i dobrze bo widac nieuzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wrzucania tradycyjnie polecam sendspace.pl

Mam taką propozycję dla leniwych (nie wyłączając siebie :bigrazz: ) odnośnie fotek.

Tutaj: klik wrzuciłem zip-ka zawierającego mały darmowy programik nconvert wraz z batchem, który go wywołuje. Wystarczy rozpakować zawartość do katalogu z fotkami i uruchomić convert.bat

Co robi?

Hurtowo konwertuje wszystkie fotki na ich odpowiedniki o nazwie z "_" na początku jednocześnie przeskalowując proporcjonalnie do szerokości 1280 pixeli (najpopularniejsze ostatnio LCD-ki). Czyli są dobre do oglądania a nie zajmują wiele miejsca (zwykle 200-400KB/szt, wyjątkowo mało kompresowalne treści (np. trawa, rośliny) ok. 500KB). Zainteresowanym polecam przegląd opcji nconvert-a, jest ich cała masa.

Teraz powstałe pliki pakujemy w jeden duży (zip, rar) i wrzucamy na sendspace.pl. Przy maksymalnej wielkości jednego pliku 200MB można naraz wrzucić nawet około 500 fotek. Wystarczy? Mam nadzieję :D

No to czekamy na linki do zbiorów szanownych fotografów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem z Bartkiem jakąś godzinkę temu, końcówka była męcząca, ciemno i deszcz. Dla mnie to był pierwszy wyjazd na tor i z pewnością tam wrócę w przyszłym sezonie :crossy: Dzięki wszystkim za fajnie spędzony czas i do zobaczenia. :biggrin:

Edytowane przez Dexio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...