Skocz do zawartości

Co sądzicie o KINGWAY'u?


Kart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lefthandy

Shipp a ja mysle ze mylimy pojecia.

Zauwaz ze dyskutujemy tu nad NOWYM motocyklem ze sklepu z GWARANCJA.

Czy domyslales sie co to znaczy ? :cool:

Ze wyjezdzam motocyklem z salonu i wracam dopiero na pierwszy, serwisowy przeglad w miedzy czasie nie robiac NIC przy motocyklu, tylko nim smigajac.

Taki jest obraz nowego motocykla ze sklepu z gwarancja.

 

He, he, obraz może i jest jak to w większości wypadków z legendami i mitami bywa. A ilu motocyklistów na tym forum tak naprawdę jeździło lub jeździ nowiutkimi motorkami z salonu i miało okazje je docierać czyli "rozdziewiczać"?

Pytam serio, bo mam uzasadnione wrażenie, że to dość egzotyczna problematyka nawet dla tych doświadczonych:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=108583&st=0

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odgrzać temat.

Dwa sezony jeździłem na Challengerze 200. Był to mój pierwszy motocykl - miałem go z "salonu" (teraz bujam się na DragStarze 1100).

Powiem tak, na mój egzemplarz narzekać nie mogę, prócz tego tandetnego tygryska oraz osłony łańcucha to nic mi się w nim nie urwało ani nie odkręciło.

Niewątpliwie motocykl który potrafi nauczyć pokory i zachowania się na drodze. Jako pierwszy motocykl też bym go polecił, prędkości nie osiąga za wielkiej (jeździłem nim max 70 km/h) i nie czuje się żeby miało się między nogami jakiegoś piździka tylko konkretnych rozmiarów maszynę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...