Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma Venture z Kanady i CB radio odbiera dobrze,ale kanał np 19 jest na 18 tym.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Bractwo,

 

Nieśmiało napomknę, że w ostatni weekend września organizowany jest forumowy zlot w Borkach nad Zalewem Sulejowskim (pod Łodzią). To mniej więcej w centrum kraju i może okaże się interesującą propozycją na zaciśnięcie braterskich więzów :crossy: :buttrock: :flesje: .

Info w dziale Zloty.

 

Pozdrawiam!

 

P.S. Nadmieniam, że oprócz domków są pokoje w ośrodku, także z noclegiem absolutnie nie powinno być problemów.

 

Szuberto

Edytowane przez Szuberto

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie do grona szanownych posiadaczy tych maszyn jak kontrolujecie ciśnienie w przednich lagach

poniewaz nie mogę nigdzie kupić tak dokładnego ciśnieniomierza żeby sprawdzić ciśnienie

czy nabijacie tylko pompką reczną (ktoś mi tak kiedyś powiedział że tak robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze spisuje się pompka ze stanów do HD-ka np taka http://moto.allegro.pl/harley-davidson-pom...1234809544.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć , pompkę rowerową (niemiecka) dwutłokową z manometrem spotkałem w ,,Praktikerze" - 30 pln.

- minusem jest skala w kilku wersjach pomiarowych co przy tak małej wielkości sprawia że nie jest za bardzo czytelna.

Osobiscie zrobiłem sobie ze starej Rometowskiej pompki dodawanej do pierwszych egz. motoroweru PEGAZ Prawdziwa :icon_biggrin: metalowa rurka, taka z wężykiem - dolutowana na końcu nakrętka z gwintem na manometr do 4 bar (bardzo czytelna skala) i przewiercona . Elastyczny wężyk z końcówką daje radę z podejściem prawie w każdym miejscu i nie tylko do pompowania lag :icon_biggrin: .

To tak dla majsterkowiczów na chłodne dni, a póżniej to i okazja jest browca posmakować od kumpli za ,,małe dmuchanko'' :flesje:

 

Zdrów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy motocykliści

Właśnie zakupiłem Royal star Tour Delux z 2005 roku w USA i od razu mam problem. Moja maszyna podczas jazdy wydaje dzwięk jak silnik odrzutowy na luzie chodzi super ale jak jedzie ta tak gwizda że nie słychać silnika. Wydaje mi się że ten głos jest z prawej strony silnika. Bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc

Edytowane przez Cygan07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , pompkę rowerową (niemiecka) dwutłokową z manometrem spotkałem w ,,Praktikerze" - 30 pln.

- minusem jest skala w kilku wersjach pomiarowych co przy tak małej wielkości sprawia że nie jest za bardzo czytelna.

Osobiscie zrobiłem sobie ze starej Rometowskiej pompki dodawanej do pierwszych egz. motoroweru PEGAZ Prawdziwa :icon_biggrin: metalowa rurka, taka z wężykiem - dolutowana na końcu nakrętka z gwintem na manometr do 4 bar (bardzo czytelna skala) i przewiercona . Elastyczny wężyk z końcówką daje radę z podejściem prawie w każdym miejscu i nie tylko do pompowania lag :icon_biggrin: .

To tak dla majsterkowiczów na chłodne dni, a póżniej to i okazja jest browca posmakować od kumpli za ,,małe dmuchanko'' :flesje:

 

Zdrów.

 

 

fajny pomysł z tym piwkiem za dmuchanko gdyśmy mieszkali bliżej to by pewnie coś z tego było a tak niestety musze coś pomajsterkować

 

pozdro

 

 

Witajcie koledzy motocykliści

Właśnie zakupiłem Royal star Tour Delux z 2005 roku w USA i od razu mam problem. Moja maszyna podczas jazdy wydaje dzwięk jak silnik odrzutowy na luzie chodzi super ale jak jedzie ta tak gwizda że nie słychać silnika. Wydaje mi się że ten głos jest z prawej strony silnika. Bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc

 

 

 

witam opisz jaki to dźwięk bo chyba mamy razem ten problem w mojej venturze podczas pochyklania się na zakrętach też coś wyje i to w przypadku obu stron na początku myślałem , że to opony ale teraz po twoim problemie nie jestem pewny

tak więc proszę o pomoc

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...