Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Świnoujściu od 27 do 30 czerwca ( Dni Morza) . W te wakacje planuję przynajmniej jeszcze jeden wypad nad morze. :icon_mrgreen:

Może uda się zebrać parę osób i zsynchronizować wypad kilku "Royalek". :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Świnoujściu od 27 do 30 czerwca ( Dni Morza) . W te wakacje planuję przynajmniej jeszcze jeden wypad nad morze. :icon_razz:

Może uda się zebrać parę osób i zsynchronizować wypad kilku "Royalek". :icon_mrgreen:

 

Ja planuję mały wypadzik do Rusinowa k/Jarosławca w sierpniu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej koledzy!!! drobna porada, posiadałem tłumiki w moim Royalku 1300 rok 96 po tuningu lekko wybebeszone że tak powiem fajnie pukały. Miałem mały szlif i je uszkodziłem .Fartem udało mi sie kupić używane w dobrym stanie ale nie przerabiane .Moja maszyna chodzi strasznie cicho aż głupio niechciałbym grzebać w nich w srodku.Tłumiki mają fabryczne otwory takie około2mm w dolnej częsci[do wypluwania wody chyba].Mysle o rozwierceniu ich ,jak myslicie da to cos ?Może ewentualnie poradzicie cos innego ?Dzieki z gory..Pozdrawiam.J.B...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy w moim Royalku, który zakupiłem na początku roku zaopserwowałem objaw ślizgającego się sprzęgła. Dzwoniłem do serwisu yamahy, a tam powiedziano mi że powinienem wlać gęściejszy olej. Obecie mam wlany motul 10W40. Jakie macie zdanie o takiej diagnozie moze ktoś z was miał z tym doczynienia? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy oraz miłośników Yamahy Royal Star. Pierwszy raz jestem na forum i za jakiekolwiek pomyłki tudzież błędy z góry przepraszam.

Obecnie posiadam Yamaszkę XJ900S Diversion, ale napaliłem sie strasznie na Royal Stara w wersji TURDELUX. Moto jest z 2005r sprowadzone ze stanów przez mojego kolegę. Bardzo proszę o informacje dotyczące takiego "sprzęta". Suche dane techniczne mam jednak bardzo interesuje mnie opinia kogoś kto dosiada Royala na co dzień, jeżdżąc solo w duecie, do pracy i na dłuższe lub krótsze wypady. Jakie jest zużycie paliwa jakie dobrać oponki. . . . . . . itp, itd. Bardzo mało jest materiałów w prasie na temat tych modeli Yamahy ( a posiadam wszystkie nr-y "Swiat Motocykli" i "Motocyk" od 1997r.)

Za wszystkie informacje z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam Paweł "Grzywaka" Grzywacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy w moim Royalku, który zakupiłem na początku roku zaopserwowałem objaw ślizgającego się sprzęgła. Dzwoniłem do serwisu yamahy, a tam powiedziano mi że powinienem wlać gęściejszy olej. Obecie mam wlany motul 10W40. Jakie macie zdanie o takiej diagnozie moze ktoś z was miał z tym doczynienia? Pozdrawiam

Witam wedle mnie to ci nic nieda ja mam gestrzy olej i tez mi sie slizga sprzeglo. mi powiedziano ze gestrzy olej wplywa na dluzsza zywotnosc sprzegla ale daje wiekrzy poslizg przy zmianie biegow i zrywie.Sprzeglo to chyba jedna z bolaczek ROYAL STARA kolega mial ten sam problem , wymienil tarczki, olej i filtr na ten sam ,koszt 550zł i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wedle mnie to ci nic nieda ja mam gestrzy olej i tez mi sie slizga sprzeglo. mi powiedziano ze gestrzy olej wplywa na dluzsza zywotnosc sprzegla ale daje wiekrzy poslizg przy zmianie biegow i zrywie.Sprzeglo to chyba jedna z bolaczek ROYAL STARA kolega mial ten sam problem , wymienil tarczki, olej i filtr na ten sam ,koszt 550zł i po problemie.

Serdeczne Dzięki!!!!!!! Teraz wiem co mam zrobić :bigrazz: Tak bym cudował z olejem, a efekt byłby ten sam. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy oraz miłośników Yamahy Royal Star. Pierwszy raz jestem na forum i za jakiekolwiek pomyłki tudzież błędy z góry przepraszam.

Obecnie posiadam Yamaszkę XJ900S Diversion, ale napaliłem sie strasznie na Royal Stara w wersji TURDELUX. Moto jest z 2005r sprowadzone ze stanów przez mojego kolegę. Bardzo proszę o informacje dotyczące takiego "sprzęta". Suche dane techniczne mam jednak bardzo interesuje mnie opinia kogoś kto dosiada Royala na co dzień, jeżdżąc solo w duecie, do pracy i na dłuższe lub krótsze wypady. Jakie jest zużycie paliwa jakie dobrać oponki. . . . . . . itp, itd. Bardzo mało jest materiałów w prasie na temat tych modeli Yamahy ( a posiadam wszystkie nr-y "Swiat Motocykli" i "Motocyk" od 1997r.)

Za wszystkie informacje z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam Paweł "Grzywaka" Grzywacz

 

Witaj kolego.Skontaktuj sie z Doktorem to szpec po Royalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szacowne grono! Zwracam sie z prosba o pomoc przy zakupie Royala (moze byc Torudeluxe ale chetniej Ventura) czy wiecie moze gdzie warto wybrac sie i obejrzec motocykl? wybierałem sie do Oświecimia ale przeczytałem to forum i podziekuje :biggrin: dzieki za odpowiedzi pozdrawiam kotlara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich użytkowników royala jestem posiadaczem tego motocykla od września także za długo nie pojeżdziłem na nim sprzęcik jest z 96 r Poszukuje do niego szyby wraz z mocowaniem może ktos wie gdzie moge ja dostac moze byc uzywka pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...