Skocz do zawartości

gdzie dostać tłok do tego ustrojstwa??


michalloKS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. sąsiad zatarł swoje derbi i rozglądamy sie za nowym tłokiem. dół silnika jest ten sam co w innych derbikach -gpr i senda , ale ten fenix jest chłodzony powietrzem i ma żeliwną tuleje. z góry dziękuje za pomoc :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. sąsiad zatarł swoje derbi i rozglądamy sie za nowym tłokiem. dół silnika jest ten sam co w innych derbikach -gpr i senda , ale ten fenix jest chłodzony powietrzem i ma żeliwną tuleje. z góry dziękuje za pomoc :biggrin:

to niech sasiad sie martwi i szuka . co sie przejmujesz ? :D

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. sąsiad zatarł swoje derbi i rozglądamy sie za nowym tłokiem. dół silnika jest ten sam co w innych derbikach -gpr i senda , ale ten fenix jest chłodzony powietrzem i ma żeliwną tuleje. z góry dziękuje za pomoc :biggrin:

 

Popytaj u mielocha, często mają cześci których nie ma na stronie. Możesz także spróbować w motoromie, mają trochę części do Derbi

 

to niech sasiad sie martwi i szuka . co sie przejmujesz ? :D

 

pzdr :)

 

Żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj u mielocha, często mają cześci których nie ma na stronie. Możesz także spróbować w motoromie, mają trochę części do Derbi

Żenada...

Sasiad zatarl mi silnik .

na jego miejscu bym sie nie przejmowal tylko ciagnal za dupe winowajce , niech sam buli za naprawe jak zepsul .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiad zatarl mi silnik .

na jego miejscu bym sie nie przejmowal tylko ciagnal za dupe winowajce , niech sam buli za naprawe jak zepsul .

 

Do tego nie umiesz czytać... :D

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nie umiesz czytać... :D

nie nie umiem czytać wcale :) ludzie jaki tępy człowiek no i co ze mi zatarł co pojedzie ci sasiad na motorku zatrze silnik i co bedziesz bulil z wlasnej kieszeni?

poza tym nie ten dzial :lol: powinien byc w Warsztaty skley lub ogloszenia kupie inne jak szuka tloka . :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie umiem czytać wcale :D ludzie jaki tępy człowiek no i co ze mi zatarł co pojedzie ci sasiad na motorku zatrze silnik i co bedziesz bulil z wlasnej kieszeni?

poza tym nie ten dzial :lol: powinien byc w Warsztaty skley lub ogloszenia kupie inne jak szuka tloka . :)

 

sąsiad zatarł swoje derbi

 

Co do pytania to:

 

http://www.wilmat.torun.com.pl/

 

http://www.kemot.pl/

 

http://www.tnt-motocykle.pl/

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie umiem czytać wcale :icon_mrgreen: ludzie jaki tępy człowiek no i co ze mi zatarł co pojedzie ci sasiad na motorku zatrze silnik i co bedziesz bulil z wlasnej kieszeni?

poza tym nie ten dzial :lol: powinien byc w Warsztaty skley lub ogloszenia kupie inne jak szuka tloka . :buttrock:

 

Ty masz jakieś zaburzenia czy po prostu jesteś walnięty?! marcpol napisał Ci że nie umiesz czytać, to ty nie przeczytasz jeszcze raz tylko będziesz dalej pieprzył swoje. Jak przeczytasz pierwszy post w temacie uważnie i ze zrozumieniem to może się skapniesz że bredzisz i się ośmieszasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...