Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters 2007 – Madryt


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zawiedziony decyzja sedziow w półfinale. Według mnie Adams powinien przejsc do finału :( wtedy finał byłby duuuużo ciekawszy.

Ale ogólnie to chłopaki sie postarali :) :clap:

Tylko czemu nie słychać silników? Czyżby norma euro 3? :wink: :)

PS. Wogole czemu Adams walnal w bande, nie moge tego zrozumiec...

Edytowane przez MACIAS1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w katowicach bedzi ered bull ? :o

to ja tez chce! skąd bilety ? kiedy to ? gdzie jakies info ?

będzie, będzie... :wink:

Diverse Night Of The Jumps będzie w dniach 24-25 listopada w Katowicach

 

 

Wogole czemu Adams walnal w bande, nie moge tego zrozumiec...

Pytanie - czy nic poważnego mu się nie stało(może nic takiego, skoro wyszedł do publiki). Tak czy owak, szkoda że nie doszedł do finału, bo naprawdę na to zasłużył i byłoby jeszcze co oglądać.

 

Pzdr

Edytowane przez sintawati

Zapraszam do skorzystania z usług skupu katalizatorów - http://www.platinum-katalizatory.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto-magazyn.pl/aktualnosci/ze_...strana_pierwszy

 

Coś tam wspomnieli komentatorzy, że się Adams na tor skarżył, ale jak dla mnie po prostu coś mu nie wyszło - presja/pech i tyle. Ale to raczej nie wyglądało poważnie... pewnie dowiemy się za kilka dni co i jak - na pewno wrzucimy o tym info.

 

A silników nie było słychać, bo krzyk 25.000 ludzi robi swoje :wink:

 

W Katowicach nie będzie RedBull X-Fighters, tylko Diverse Night Of The Jumps, bilety pewnie już niedługo w sprzedaży. Jeżeli nie wiecie co to Diverse NOTJ, to zapraszam do przeczytania relacji z zeszłorocznej imprezy:

 

http://www.moto-magazyn.pl/relacja/night_o..._trzecie_pietro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wielka szkoda Adamsa!!! ale zachowanie sedziow bylo dziwne, moim zdaniem to Adams powinien wygrac (a napewno powinien dostac chociaz jeden glos), a nie Rebeaud!!! w sumie to powiem ze liczylem na cos wiecej, (napewno na 2x backflipa w wykonaniu Travisa)ale i tak nie ma na co narzekac! zawody naprawde na wysokim poziomie!!!

 

z tego co pamietam mowili ze w katowicach bedzie 24-25 listopada???

jak jest zle niech ktos poprawi mnie bo nie jestem w 100% przekonany

 

jak zawsze po takich imprezach chce sie przesiasc na jakiegos porzadnego crossa i polatac w terenie,

co polecacie do 4-4,5 tys zl???

pojemnosc powyzej 250

chcialbym zeby byl w 4t

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to powiem ze liczylem na cos wiecej, (napewno na 2x backflipa w wykonaniu Travisa)ale i tak nie ma na co narzekac! zawody naprawde na wysokim poziomie!!!

Mówili, że za krótki tor do podwojnego backflipa, ale szczerze mowiac sam mialem cicha nadzieje, ze to na zywo (w tv) zobacze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Danny Torres naprawde bardzo ladnie latal...wiadomo ze Pastrany przejsc sie nie da...zle mu sie "drabinka" ulozyla hehe:)Ale chlopaki pokazali ze ten sport ciagle idzie do przodu i praktycznie nie ma ograniczen ;)

 

Czekam teraz na Diverse Night Of The Jumps...rok temu niestety klopoty finansowe ale w tym juz napewno bede :icon_biggrin: :buttrock:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu kolejna impreza na ktora duza ilosc forumowiczow pewnie sie wybierze (mowie o Diverse Night Of The Jumps) i jak zawsze sie nie poznamy bo nie mamy zadnego szczegolnego znaku!!!

 

mozemy sobie jakies logo forum wydrukowac na koszulkach czy to bedzie naruszenie praw autorskich???

troche to bezsensu gadamy w internecie wszystko dobrze, fajnie, a jak juz jestesmy na jednej imprezie to nawet czesc sobie nie powiemy bo sie nie znamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu kolejna impreza na ktora duza ilosc forumowiczow pewnie sie wybierze (mowie o Diverse Night Of The Jumps) i jak zawsze sie nie poznamy bo nie mamy zadnego szczegolnego znaku!!!

 

mozemy sobie jakies logo forum wydrukowac na koszulkach czy to bedzie naruszenie praw autorskich???

troche to bezsensu gadamy w internecie wszystko dobrze, fajnie, a jak juz jestesmy na jednej imprezie to nawet czesc sobie nie powiemy bo sie nie znamy!!

 

Po pierwsze na serio nie wiem co to jest Diverse Night Of The Jumps i gdzie sie odbywa, a po drugie nie sadze zeby bylo to naruszenie prawa jak by sie cos z forum na koszulkach napisalo.

 

pozdrawiam.Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na serio nie wiem co to jest Diverse Night Of The Jumps i gdzie sie odbywa

 

hehe mowimy o tym od samego poczatku tematu:) jest to taka impreza cos na podobienstwo wczorajszego Red Bull X-Fighters odbywa sie w katowicach w tym roku jest 24 i 25 listopada!!

 

najlepiej byloby jakies logo forum wydrukowac, jest w ogole cos takiego?? bo jeszcze nigdy nie widzialem!!!

 

wole zapytac czy moge skorzystac niz pozniej miec jakeis problemy z tym zwiazane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo forum jest

i jest to znak opatentowany czy jak to tam zwal w kazdym badz razie nie mozna sobie bez zgody go umieszczac

poszukajcie tematow o forumowych koszulkach, itd bylotego sporo

pozatym mialbyc sklepik forumowy juz od roku ale cos nie moze wypalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...