Skocz do zawartości

Kupiłem moto - HONDA VARADERO


MaCieJek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha ;p no a co musiales robic zazwyczaj na praktykach i jak wygladal Twoj egazmin teoretyczny ? ;>

 

Na praktyce latałem po placu robiąc w kółko ósemki, slalom, ruszanie pod górke, po kilku godzinach tego jeżdżenia pojechałem na miasto, i potem miasto i miasto:P

 

Egzamin:

Przychodzi egzaminator, otwiera sale, potem wyczytuje kolejno nazwiska(trzeba miec dowód osobisty albo paszport) mówi co i jak, mozna było rozwiązać próbny test jeśli ktoś chciał:) Masz specjalną klawiaturke i walisz pytanka, potem komputer pokazuje ci wynik, egzaminator mówi dziękuje i idziesz umówić się na praktyczny :icon_mrgreen: chyba , ze nie zdasz to nie wiem co potem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mówi co i jak, mozna było rozwiązać próbny test jeśli ktoś chciał:) Masz specjalną klawiaturke i walisz pytanka, potem komputer pokazuje ci wynik" < tego nie rozumiem ;p jak mowi ze mozna blyo zrobic test ? i walisz pytanka czy walisz odpowiediz do pytan ? ;p a tak po za tym jak Ci sie sprawuje wiaderko ? :))

Edytowane przez misiu_ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mówi co i jak, mozna było rozwiązać próbny test jeśli ktoś chciał:P Masz specjalną klawiaturke i walisz pytanka, potem komputer pokazuje ci wynik" < tego nie rozumiem ;p jak mowi ze mozna blyo zrobic test ? i walisz pytanka czy walisz odpowiediz do pytan ? ;p a tak po za tym jak Ci sie sprawuje wiaderko ? :))

 

No to jeszcze raz: :icon_mrgreen:

 

Egzaminator opowiada co i jak wygląda, ile pytań, ile trwa egzamin itp. Przed rozpoczęciem egzaminu można było rozwiązać test próbny(jeśli ktoś chciał), aby sprawdzić jak działa klawiaturka(bo jest specjalna do egzaminu). Następnie rozwiązujesz test, ten właściwy, i odpowiadasz na pytania zaznaczając właściwe odpowiedzi. Jak skończysz na ekranie komputera wyświetli ci się wynik: pozytywny lub negatywny.

 

Teraz chyba bardziej zrozumiale napisałem :biggrin:

 

Wiaderko chodzi zawaliście, innego motocykla w klasie 125cm3 nie widze - tylko Varadero, mało jeżdżę bo strach policji sie bać-nie mam prawka, a moto jeszcze nie zarejestrowane :buttrock: , a jeżdżę na wsi u babki póki co :buttrock: Mój rekord prędkości to narazie 80 km/h :icon_razz:

 

Zdjęcia zrobie może dziś

 

Pozdro

Edytowane przez MaCieJek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa :D no teraz to czaje wszystko hehe :D kurde ja mam dylemat ;p Varadero czy NSR .. varadero kusi dlatego ze 4T .. jest wieksza .. i wogule fajna :) a NSR kusi bo to scigacz :D i ta moc i predkosc :D ehh ... no zapodaj jakies fotki !! :bigrazz: i sproboj osiagnac vmax wiaderka bo jestem ciekaw ile Ci pojdzie oki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiaderko chodzi zawaliście, innego motocykla w klasie 125cm3 nie widze - tylko Varadero, mało jeżdżę bo strach policji sie bać-nie mam prawka, a moto jeszcze nie zarejestrowane :bigrazz: , a jeżdżę na wsi u babki póki co :) Mój rekord prędkości to narazie 80 km/h :)

 

Zdjęcia zrobie może dziś

 

Pozdro

 

No i susznie... w twoim wieku raczej bym nie kombinowal z dobijanime wieszych predkosci jak narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole Varadero, bo właśnie jest to 4t i już nie ma takiego pierdzenia, prędkość wystarczająca, dziewczyna mowiła coś ok. 125km/h jechała a mi więcej nie potrzeba, bo i tak nie ma gdzie szybko jeździć :evil: NSR ładna, ale ja ścigać sie nie bede, a 15 KM póki co do turystycznej jazdy wystarczy. Po za tym każdy patrzy tylko na ścigacze itp. a VARADERO w Suwałkach chyba jeszcze nikt nie ma :biggrin:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja popieram zdnaiem kolegi :) VARADERO to jest zajebista maszynka :icon_eek: i w polsce baaardoz rzadka wiec moim zdniame serio masz czym szpanowac nawet jak hehe :wink: wlasnie tez fajny dzwiek w koncu 4 T :banghead: ale ja nie bede jezdzic turystycznie tylko wole krotkie ale szybkie odcinki dlatego wole NSR ;p moze beda jakies trasy ale to max 100 km niewiecej ;p nsr do wiekszych odcinkow sie raczej nie nadaje ;p

Edytowane przez misiu_ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory przebieg w sumie

 

Ta bo lepiej było kupić od Polaka z przebiegiem 2 tys, uzywany przez 100 letniego dziadka do dojazdów na działke :biggrin: .

 

 

A sam sprzecik super !! Kiedys kumpel miał takie wiadro to w klasie 125, 4t nie ma sobie równych. Gratuluje zakupu, zycze gumowych drzew !!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może sie wepne.

 

Ile taka Honda 125 spali na 100 km przy prędkościach 75-80 km/h?

I czy osiągi to ma lepsze/gorsze od Jawy/CZ 350 22KM :icon_eek:

 

 

Pali podobno 3-4 litry, a jak z osiągami to nie wiem.

 

 

Kilka fotek:

http://www.bikepics.com/members/maciejek/02xlv1000/

 

 

Pozdro

Edytowane przez MaCieJek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jawy albo cz 350 ? chloopie pewnie ze tak :bigrazz: cz poleci z okolo 150 ;) ale za to masz wir w baku :bigrazz: a varadero to 4T wiec 3 litry gdzies tak w granicach tak jak psize koelga wyzej :clap: ale ja osobisice wolalbym varadero niz CZ albo JAWE ;p a co do varadero fajny sprzecik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może sie wepne.

 

Ile taka Honda 125 spali na 100 km przy prędkościach 75-80 km/h?

I czy osiągi to ma lepsze/gorsze od Jawy/CZ 350 22KM :D

 

Osiągi zdecydowanie gorsze, ale za to spalanie i bezawaryjnosc zdecydowanie lepsza.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...