Skocz do zawartości

bede zmuszony kupic odkurzacza :/ jaki, co ijak?


api
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem przedmowca ma racje w 100%. simek dobry jest do posmigania takiego sobie bo od czasu do czasu trzeba przy nim pogrzebac... a jak chodiz o dojazd do pracy to tylko skuterek. za ta sumke co ktora dysponujesz spokojnie mozesz sobie kupic jakiegos typhona w dobrym stanie (te motorki sa warte uwagi) dobre osiagi i prawie bezawaryjne :crossy:

 

pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz simsona. Mówią, że niby sprzęty bezawaryjne itp. w stosunku do zwykłego skutrera nie mają np. Dużego schowka, elektr. startera, masz pewność, że CI skuter potem odpali po zgaszeniu silnika, skuter od sima sie lepiej zbiera, skutera możesz lepiej stuningować. Miałem sima to swoje wiem jedynym plusem sima było to że był wygodny.

Bierz takiego skutera co bedzie w najlepszym stanie i aby dużo części do niego było. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kwote proponuje typhona... kolega takiego ma i nienazeka.. ;) a to dobrze smiga jak na ta pojemnosc ;)

 

:notworthy:

Kolega chcial wygodny pojazd zeby mu nie chlapalo na nogi itp.

typhoon jest zdecydowanie za wąski , nadaje sie do jazdy bardziej po terenach ze względu na Grube opony. jak chcesz wlasnie wygodny i praktyczny skuterek to bierz jakies z szeroką czaszą przednią jak np. skuterek simson , na pewno szerszy niz Tph.

pzdr :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chcial wygodny pojazd zeby mu nie chlapalo na nogi itp.

typhoon jest zdecydowanie za wąski , nadaje sie do jazdy bardziej po terenach ze względu na Grube opony. jak chcesz wlasnie wygodny i praktyczny skuterek to bierz jakies z szeroką czaszą przednią jak np. skuterek simson , na pewno szerszy niz Tph.

pzdr :notworthy:

 

jezdzilem na typhonie po blocie wodzie itp.. i mialem czyste nogi.... a simson zdecydowani sie nie nadaje do pracy... do skuterka podejdziesz starter albo z kopy raz i jedziesz a sima mozesz zalac .. jezdzisz z zestawem swiec awaryjnych... itp.... trzymam sie typhona :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem na typhonie po blocie wodzie itp.. i mialem czyste nogi.... a simson zdecydowani sie nie nadaje do pracy... do skuterka podejdziesz starter albo z kopy raz i jedziesz a sima mozesz zalac .. jezdzisz z zestawem swiec awaryjnych... itp.... trzymam sie typhona :)

Simson prawie każda część dostępna od zaraz w sklepie np . Dubois a do piaggio trzeba by było na zamówienie brac , a co do simsona jak ktos umie odpalac simsona to go nie zaleje :)

pzdr :)

 

 

a co do czystych nóg chodzilo mi nie tylko o to ze nie chlapie tylko tez komfort jazdy przy 70 juz niezle w nogi daje taka niestety wada wąskich skuterów.

pz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson prawie każda część dostępna od zaraz w sklepie np . Dubois a do piaggio trzeba by było na zamówienie brac , a co do simsona jak ktos umie odpalac simsona to go nie zaleje ;)

pzdr :)

a co do czystych nóg chodzilo mi nie tylko o to ze nie chlapie tylko tez komfort jazdy przy 70 juz niezle w nogi daje taka niestety wada wąskich skuterów.

pz.

 

a kto powiedzial ze api jest z wroca?? w ogole to on do pracy chce dojechac a nie dlubac przy nim... typhon niejest tak wadliwy jak sim.. wiec to juz jest wybor apiego..

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania.... typhon nadaje sie w 100% do pracy na dojazd.. w takiej coenie. i niemusisz przy nim siedizec w weekendy i robic silnik.. :biggrin: a z tym simem to bys sie pobawil od czasu do czasu :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania.... typhon nadaje sie w 100% do pracy na dojazd.. w takiej coenie. i niemusisz przy nim siedizec w weekendy i robic silnik.. :icon_razz: a z tym simem to bys sie pobawil od czasu do czasu :icon_razz: pozdrawiam

 

 

 

jakby simy byly takie awaryjne to nikt by ich nie kupował

 

nie przesadzajmy i nie pieprzmy glupot ze simson co chwile sie psuje , jesli ktos dba o motor to mu sie nie zepsuje ,

 

 

 

tu macie czesci do sr50

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=si...pay=0&country=1

 

 

 

a tu do typhoona

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=gi...pay=0&country=1

 

 

 

wiecej czesci jest do simka , eh a co wy sie tak tego typhoona doczepiliscie zalezy ile uzytkowinik by mial wzrostu bo jakby mial 190cm to wyglada na nim jak pajac , wszystko zalezy glownie od wzrostu uzytkownika.

 

 

 

aha m jesli by chcial ktos jezdzic w 2-jkę to nie bardzo jest miejsce (moze i jest ale druga osoba nie bedzie miala zbyt wygodnie)

 

 

 

pzdr

 

QB :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba rozumiem, że tylko kwestią czasu jest wymiana Twojego Malaguti na Simsona ?

Swoją drogą polecam Typhoona lub Gilerę Stalker która jest pochodną od niego, jak już wcześniej pisałem byłem z niej bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 1600 zł to mozesz rozejżeć się również za Piaggio ZIP które jest lekkie i napewno po odblokowaniu ma dobre osiągi nie grzeszy urodą ale jest w sam raz ... Piaggio Typhon mi sie nie podoba już lepszy jest Zip. Nieraz znajdziesz jakieś KYMCO to jest dobra marka sam miałem i nigdy mi sie nie psuł (KB 50, ZX). Może Ci sie takze trafić tanio Honda Bali. Starsze Peugeoty SV 50 itp są juz stare i nie na czasie a pozatym szybko się grzejom nie chcąc nikogo urazić kto go ma. Przede wszystkim nie kupuj żadnych Rex'ów, Qest'ów itp z marketów :biggrin:

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...