Skocz do zawartości

Derbi Fenix


Derbi Fenix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak wsadzisz cylinder (650zł) to moto bedzie potrzebowalo wiekszego gaznika(zalezy za ile znajdziesz, ja znalazlem za 200zl uzywany), wtedy zwiekszy sie spalanie i na oryginalnym wydechu bedzie sie dusil(wydech sportowy ok 400 zł). zeby wszystko bylo cacy potrzebny bedzie jeszcze krociec ssacy (ok 50-70zł). czyli razem bedzie gdzies 1300 zł, moze uda Ci se taniej.

Edytowane przez fenix_zlotow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 16 lat można robić pj kat A1, czyli śmiga maszynkami klasy 125cm3. Osobiście nie zainwestował bym tyle kasy w moto wiedząc, że przy odprzedaży jej nie odzyskam. Lepiej kupić 125 i za 2-3 lata odsprzedać bez straty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 1300 zł trochę drogo :) Chyba jeszcze ten sezon pośmigam na 50 a później się pomyśli co dalej. Ale dizęki za informacje :banghead: A czy wymiana samego gaźnika da coś? Mógłbym jeszcze do tego zmienisz wydech na większy

Edytowane przez Derbi Fenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wagą, wysokością moto, gabarytami, mocą, sposobem w jaki ta moc jest doświadczalna i przekazywana, szybkościami, a co za tym idzie tym co trzeba przewidywać w przód itp itd.

 

W jakiejś mądrej ksiązce o jeździ motocyklem wyczytałem, że podobno nawet jest różnica podczas robienia "ósemki" na 2T a na 4T :crossy:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wagą, wysokością moto, gabarytami, mocą, sposobem w jaki ta moc jest doświadczalna i przekazywana, szybkościami, a co za tym idzie tym co trzeba przewidywać w przód itp itd.

 

W jakiejś mądrej ksiązce o jeździ motocyklem wyczytałem, że podobno nawet jest różnica podczas robienia "ósemki" na 2T a na 4T :crossy:

 

Pozdr

 

Widzę, że kolega mnie wyręczył w odpowiedzi.. dzięki

 

Dodam jeszcze do tego, że przy jeździe z wyższą prędkością przelotową na motocyklistę czeka sporo więcej nie przewidzianych sytuacji. Tutaj nie da się przeskoczyć doświadczenia. Przewidywać człowiek uczy się stopniowo. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...