Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam pytanie, co do utrzymania exc 125. Aktualnie mam kawasaki kxf250 2008 rok i zamierzam ją sprzedać. Głównie jeżdzę po drogach polnych i po lesie, powiedzmy że raz na 2 miesiące jeżdżę na tor mx. I takie pytanie, czy między exc 125, a fullem 125 będzie duża różnica cenowo w eksplotacji ? Bo podobno exc to silnik sx'a a rama itp. pod enduro.

I jeszcze chce sie zapytacz czy exc to to samo co np. yamaszka wr i honda crf-x (w sensie utrzymania ich , teraz pytam o porównanie tych 3 modeli 4t). W mojej kawie 250 sypie się teraz głowica, chce się przesiąść na 125 2t ale dziadek mówi (bo sie zna na motoryzacji) że to będzie to samo a kata mi nie kupi bo za drogie są części. (Ja mam aktualnie 13lat, za tydzien 14, a jak teraz mam co 3 mth rozkrecac glowice i wymieniac płytki to nie zabardzo mi się to podoba... I trochę cięzko utrzymać kxf250 dla 13 latka ;/) Jedni mi polecają klx 250, ale wg mnie to bardziej na szosę. Chcę coś o mocy 40-55 km. Patrzylem nad yz 125 od 2005 bo maja podobno lepsze silniki i jest na alu ramie ale też cały czas są wydatki... A ćwiartki w 2 takcie rodzice mi nie chcą kupić bo za mocna "niby" ale tłumacze im że na torze owszem za mocna ale na prostej 3-4 kilometrowej drodze gdzie jade na najwyższym biegu ... ? Jeździłęm kx250 i cr250, i powiem że lepiej się jeździ na 250 4t, jakoś dla mnie więcej mocy ma, może dlatego że ciągnie od dołu icon_biggrin.gif

Cena mniej wiecej do 10 000.

Edytowane przez Ariven76

Kawasaki KX250F 2008r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...