Skocz do zawartości

Jak nie trafić na minę


Ryffka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w niemczech zawsze właścicielem jest dziadek albo babcia( kobieta) - ubezpieczenia człeku

i przebieg 4.500 - proszę was -

a elektrykę przerabiali bo kobieta jeździła i chciała mieć tylko kierukni w kierownicy JASNE

i siedzenie mocno w dół aby do kierownicy było jak najdalej

 

ale niech tam za tę cenę to masz stary shadow 1100 C2 z 97 roku

 

 

... a ja myślałem, że jak kobieta (tym bardziej babcia) jest właścicielem to ubezpieczenie jest droższe (byłoby logicznie ... no ale niemycy to przecież koły :buttrock: ) tym bardziej, że właścicielka tego moto była 25-latką - no ale pewnie wiesz lepiej...

 

... a poza tym, mam wrażenie chłopcy, że brakuje Wam wiary w zakup "zdrowego" sprzętu - bo lepiej zakupić moto z przebiegiem 7o ooo i najlepiej żeby był poobijamy, będzie przynajmniej pewny :biggrin: ...

 

... miałem nadzieję pomóc chłopakowi :icon_mrgreen: w zakupie dobrego moto, z minimalnym przebiegiem którego przejrzałem i na którym się przejechałem ... ale cóż

 

 

bez urazy, pozdro...

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a poza tym, mam wrażenie chłopcy, że brakuje Wam wiary w zakup "zdrowego" sprzętu - bo lepiej zakupić moto z przebiegiem 7o ooo i najlepiej żeby był poobijamy, będzie przynajmniej pewny :buttrock: ...

 

 

Mnie nie brakuje bo w jUKeju to czesta sprawa, ale w Niemcowni gdzie cofnac licznik to nie sztuka ???

Poza tym jak sprzeta sprawdziles i sie przejechales to dlaczego nie ??? :icon_mrgreen:

Jak pewny to jechac i brac a moze koles jeszcze troche spusci z ceny.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hary coś taki nerwus

i powiedz mi jak to zobaczyłeś że dziewczyna miała 25 lat i jedyny właściciel przy moto z 99 roku - jakim cudem

sprawdź niemieckie prawo a się dowiesz że 17 latek nie może nic na siebie zarejestrować

NIC - żeby było pewne - wtedy jest na rodziców

a ja na 10 motocykli które sprowadziłem tylko 1 właściciel nie miał 60 lat

 

proszę cię nie kłam

jeśli moto jest o.k. to go kupujcie tylko bajek nie pisać że nowy motocykl

bo taki nie jest - co nie oznacza że stan jest super - osobiście także kupił bym sprzęta z niemiec

a nie wz kraju

 

 

a co do ceny to jest za DUŻA

w tym roczniku takie małe moto max 12.00 tysięcy złotych

i zdaje się że miał być Classic

 

bez urazy

ale taki zemnie ujek

Edytowane przez Klaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...