Skocz do zawartości

Przerejstrowanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem Kawe GPz 350 od gościa z tego samego miasta co ja. Motocykl jest zarejestrowany na jeszcze wczeniejszego właściciela (też z mojego miasta), lecz została zgubiona książka pojazdu. Ubezpieczenie skończyło się w maju tego roku, przegląd jest ważny. Czy książka pojazdu jest niezbędna? Jeśli tak to co mam robić gdy jej nie mam? Mam umowy kupna-sprzedaży swoją i poprzedniego właściciela (nie przerejstrowywał). Byłbym wdzieczny gdyby ktoś poradził mi w jakiej kolejności mam to załatwiać (nie przerejstrowany, brak książki pojazdu, nieważne ubezpieczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejdziesz sie bez książki pojazdu :cool:

 

po pierwsze: posty sobie nabijasz? gdzie jakiś temat - to twoje odpowiedzi; bezsensowne jednozdaniowce nic nie wnoszące do tematu, nie zawierające odpowiedzi. śmiecisz :)

 

w temacie: zapytaj w urzędzie komunikacji jaka jest procedura w przypadku zagubienia książki pojazdu - tzn czy jest możliwość wydania nowej. bo sama rejestracja na podstawie umów z ciągłością nie sprawi problemów, to się po prostu robi

BTW nie mogłeś pomyśleć _przed_ zakupem, tylko dopiero po fakcie? nie rozumiem ludzi, którzy dobrowolnie pakują się w takie kłopoty a potem w płacz...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: posty sobie nabijasz? gdzie jakiś temat - to twoje odpowiedzi; bezsensowne jednozdaniowce nic nie wnoszące do tematu, nie zawierające odpowiedzi. śmiecisz :)

 

w temacie: zapytaj w urzędzie komunikacji jaka jest procedura w przypadku zagubienia książki pojazdu - tzn czy jest możliwość wydania nowej. bo sama rejestracja na podstawie umów z ciągłością nie sprawi problemów, to się po prostu robi

BTW nie mogłeś pomyśleć _przed_ zakupem, tylko dopiero po fakcie? nie rozumiem ludzi, którzy dobrowolnie pakują się w takie kłopoty a potem w płacz...

jsz

Widać nie wyraźnie czytasz..

 

 

Odpowiedziałem na jego pytanie " Czy książka pojazdu jest niezbędna? "

 

Także.. prosze nie pouczaj mnie, bo nie masz do tego podstaw.

 

Każdego sie czepiasz ? Próbujesz udowodnić, że jesteś wzorowym obywatelem ?

 

 

 

EDIT

 

Nie wiem jak u Ciebie, ale mi nie zależy czy mam 5,50 czy 500 napisanych postów.

 

Nie zależnie od ilości moich postów moge uczestniczyć na forum także... daruj sobie

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...