Skocz do zawartości

Objuczenie dominatora- jak???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! pytanie szczegulnie do wlascicieli domiego, jak objuczyc ten motocykl? chodzi o to zeby zabrac namiot, 2 spiwory, 2 karimaty ciuchy i inne graty i oczywiscie pasazerke:) moze macie jakies wyprubowane sakwy i ewetualnie patent na stelaz?

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=5...kod=HONX650DO-G

 

to link do gmoli takie kupiłem dla siebie z tej polskiej firmy pod które można zawsze coś tam przyczepić

 

http://www.duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=5...kod=HONX650DO-S

 

a tu stelaż tylny szkoda że nie ma zdjęcia tego nie kupywałem ale w ofercie jest cena 347,05 zł nie tak mało ale też szukając oryginałów to cena pewnie była by trzykrotnie większa.

 

Osobiście mam na moto swoim kufer z tyłu który mieści sporo gratów albo drugi kask, mapa, blokada itd się mieści raczej latam solo na domim. A żeby go obładować tak jak chcesz wydaje mi się że trzeba kuferek z tyłu i boczne stelaże zamówić wtedy po bokach go można objuczyć i tank bar jeszcze dodatkowo na zbiornik paliwa. Kiedyś pytałem doradcy w moto-akcesoria.pl mieli coś takiego na tego typu enduro.

 

Link mojego motocykla z kufrem

 

http://www.bikepics.com/members/alfonso12/

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuferek mam :) niestety cena za stelaze jest dla mnie zbyt wysoka :( a prubowal ktos moze sakwy takie przezucane przez kanape?

 

sakwy maja to do siebie ze przemakają... chyba ze sa wysokiej klasy i drogie... sprobuj cos moto detail - ale koniecznie jakies worki na nie :) Sakwy 'podskakuja' wiec trzeba dooobrze przymocowac paskami (nie gumy bo sie rozciagaja)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z sakwami jest jeszcze jeden problem, a mainowicie tlumiki w dominatorze sa tak umiejscowione ze sakwy beda do nich przylegaly i do platikow ktory je oslania

trzeba jakies sczatkowe chocby stelaże zamontować więc... samoróby np...

 

nawet najlepsze sakwy są palne :flesje:

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wlasnie mysle zeby w ktoras sobote podjechac do kumplai zrobi stelaze, tylko jeszcze niemam pomyslu o co mocowac, niechcial bym za bardzo obciazac tylnej czesci ramy...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...