Skocz do zawartości

Kupno czoperka za około 5.5 tys


majdan89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc..hmm...do 8tys to moim zdaniem nic sie nie da kupic pow.250, zeby jeszcze nie po dzwonie i nie zakatowane bylo :banghead: Byli juz napaleni, ale pozniej bardzo zalowali... Mimo wszystko najlatwiej bedzie 535 trafic- tak do '95 max. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem etz 150 i robilem nia zloty po 350km w jedna strone i ogolne traski po 100km w jedna strone i mnie nie zawiodla,kwestia podejscia :) a kosztowala mnie jedyne 1200zl :banghead: poroponuje kup za ta kase jakiegos nejkeda w miare mlody rocznik, a na czopra zbieraj i prawie przy czterdziestce kupisz wymazone cudo, i reszte zycia spedzisz w garazu na podziwianiu sprzeta i czyszczeniu-ok to byl zart krotko nie stac cie jeszcze na czopera ktorym moglbys bez nerwu jechac na zlot wiedzac ze wrocisz... po 2 w 17 letnim sprzecie za 5tys bedzie zawsze cos do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Obecnie jeżdzę na MZ ETZ i dzisiaj wróciłem z drugiego zlotu motocyklowego w moim życiu i MZ nie dojechała. Mam już dość ładowania kasy w ten motor ( kosztowała mnie około 4 tys). Więc postanowiłem sprzedać i coś tam dozbierać i kupić jakiś niezawodny motorek. A jako że jestem zakochany w czoperach celuje w te motory. Wiem że za tą kase nie kupie sobie prawdziwego czopera ( narazie moje marzenie to Vulcan 800 ). Moje typy to Suzuki Savage, Virago 535, kawasaki EN... Powiedzcie czy za te pieniądze kupie niezawodny motorek dzięki któremu będe sie czuł dobrze na drodze? Bo narazie to tylko stres i koszty kurna :icon_mrgreen: Czekam na pomoc... Pozdrawiam

 

Ja 2 miechy temu kupiłem sobie Hondę VT 500 C z 1984r.

Jeździ się na tym fajnie, prędkości rozwija jak na czopera spore, jedyne co może się nie podobać to to, że silnik V w tej maszynie jest dość wysoko obrotowym jak na czopera. Nie ma tak pięknego głosu jak Virago 535. Jednak zdecydowanie jest tańszy.

Virażki zaczynają się od 7tyś w górę (pod warunkiem, że nie chcesz kupić czegoś co ma tylko stać :icon_mrgreen: )

 

Ja za swoją Hondę dałem 4 tysie + ok. 500zł za zarejestrowanie (sprowadzana).

 

Osobiście polecam, choć nie ukrywam, że na wiosnę będę chciał coś większego.

 

Pozdrawiam.

Cielak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 miechy temu kupiłem sobie Hondę VT 500 C z 1984r.

Jeździ się na tym fajnie, prędkości rozwija jak na czopera spore, jedyne co może się nie podobać to to, że silnik V w tej maszynie jest dość wysoko obrotowym jak na czopera. Nie ma tak pięknego głosu jak Virago 535. Jednak zdecydowanie jest tańszy.

Virażki zaczynają się od 7tyś w górę (pod warunkiem, że nie chcesz kupić czegoś co ma tylko stać :icon_rolleyes: )

 

Ja za swoją Hondę dałem 4 tysie + ok. 500zł za zarejestrowanie (sprowadzana).

 

Osobiście polecam, choć nie ukrywam, że na wiosnę będę chciał coś większego.

 

Pozdrawiam.

Cielak

 

witam

 

sam sprowadzałeś czy momagał Ci w tym handlarz?

pytam bo patrzyłem na moto za granicą i waham się czy nie sprowadzić czegoś

najbardziej zastanawiają minie sprawy formalne... jakieś cła akcyzy i wreszcie rejestracja...

dużo jest tego załatwiania?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja w maju kupiłem Honde CBX 750 F(85 r.) za 2500 zł fakt opona tył byla do wymiany akumulator tez. Gość dorzucił mi nowy łańcuch i pełny bak. No moto puki co sprawuje sie dobrze jest troche podrapane i trzeba by je było odmalować ale to juz na zime sobie zostawie

 

Dobra rada to nie ma sie co podniecać jak sie jedzie cos oglądać spojrzeć w dokumenty kiedy wychodzi przeglad i OC zawsze mona na tym cos urwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżakiem w sprawach motocyklowych, ale czuję potrzebę kupna jakiegoś motorka, a tak w ogóle to kumpel mnie zaraził mi bardzo podoba się Honda CB 750 CUSTOM, czy może ktoś coś powiedzieć o tym motorku, jest w tej chwili na allegro(otomoto) za 6800 zł 82`, warto? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M467386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...