Skocz do zawartości

IV cross country ziemi sochaczewskiej - zapraszamy wszystkich


kristi_rx125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mały sztab ludzi, bo: Starostwo Powiatowe, Gminy Ziemi Sochaczewskiej, Sochaczewski Klub Motorowy „SZARAK”, parafia Przemienienia Pańskiego w Kurdwanowie, Proboszcz Ks. Maciej Mroczkowski – z-ca Komandora Zawodów ds. ducha i ciała, Władysław Dudziński – właściciel pól ,po których będziecie jeździć – Komandor Zawodów - zaprasza was na IV zawody cross country ziemi sochaczewskiej, do Kurdwanowa w dniu 19 sierpnia...

 

ZDOBYWCY GŁÓWNEJ NAGRODY:

 

2004 – Ryszard Augustyn,

2005 -Michał Wyszomirski,

2006 – Michał Wyszomirski

 

Miejsce zawodów – Kurdwanów (16 km na południowy-zachód od Sochaczewa – mapka z dojazdem na www.kurdwanow. blogspot.com)

Zgłoszenia – w dniu zawodów przed startem

Trening – trasa zawodów będzie udostępniona od dnia 13 sierpnia godz. 10.00 do 19sierpnia godz. 11.30 (TAK udostępniamy pole namiotowe, sanitariaty, zimną wodę, kosze na śmieci)

Zawody – biegi połączone klasy 65ccm i 85ccm (45 minut), quady (45 min), Open motocykle 90 min).

Start I biegu godz. 13.30

Uwaga – od godz. 11.30 do godz. 13.30 obowiązuje CISZA w czasie której zostanie odprawiona Msza Polowa połączona z Parafialnymi Dożynkami.

Parafianki i Parafianie – zapewniają w dniu zawodów najlepsze jedzenie, napoje, przepyszne ciasta, loteria, zabawa taneczna oraz inne atrakcje

Wszyscy Zawodnicy – są ubezpieczeni od NW, a zawody od OC, ponadto otrzymują BON na jedzenie

Klasyfikacja – w ramach rozegranych biegów zostaną sklasyfikowani zawodnicy Klas 65, 85, Junior do 17 lat, Weteran powyżej 40 lat, Quady, motocykle Open kategoria ABC. Zwycięzcy otrzymają puchary oraz nagrody ufundowane przez Organizatorów i Sponsorów.

 

Nadesłał: Władysław Dudziński; Artur Wrzesiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

coś mi się wydaje że jest pomyłka w terminie :lalag: na zawodach w Brzezinach pan Dudziński mówił że zawody u was będą 7 września :wink: :)

 

 

to w końcu jak :D nie zrobią zawodów przecież w środku tygodnia nie (19 to wtorek) :D chyba że się mylę ;)

Edytowane przez motorbiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że jest pomyłka w terminie :icon_evil: na zawodach w Brzezinach pan Dudziński mówił że zawody u was będą 7 września :crossy: :)

to w końcu jak :) nie zrobią zawodów przecież w środku tygodnia nie (19 to wtorek) :) chyba że się mylę :)

Popatrzcie na datę dodania mojej pierwszej informacji - rok 2007.

Niestety P. Dudziński, super człowiek oraz organizator większości imprez u nas zmarł niedawno, a o kolejnym CC w Kurdwanowie nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam chyba bardziej na czasie informacje :crossy:

 

na ostatnich zawodach w Tadzinie k.Brzezin (20.07.08) Pan Dudziński (chyba syn) zapraszał nas na zawody do Kurdwanowa na 7 września 2008 (niedziela) , bedzie więcej info na MotoX-e i na www.enduro-cross.pl ale pewnie za jakieś dwa tygodnie jak nie lepiej.

 

do zobaczenia więc na zawodach :icon_evil:

 

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam chyba bardziej na czasie informacje :notworthy:

 

na ostatnich zawodach w Tadzinie k.Brzezin (20.07.08) Pan Dudziński (chyba syn) zapraszał nas na zawody do Kurdwanowa na 7 września 2008 (niedziela) , bedzie więcej info na MotoX-e i na www.enduro-cross.pl ale pewnie za jakieś dwa tygodnie jak nie lepiej.

 

do zobaczenia więc na zawodach :notworthy:

pozdro all

Zwracam honor. Właśnie się dowiedziałem, że faktycznie zawody mają być kontynuowane. I oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zwracam honor. Właśnie się dowiedziałem, że faktycznie zawody mają być kontynuowane. I oby tak dalej.

Tu link do konkretnych informacji. Zawody się odbędą :)

 

http://www.e-sochaczew.pl/pokaz.php?pokaz=news&id_news=13175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...