Skocz do zawartości

Wysokie obroty w Husce na ciepłym silniku


grzesiek3210
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam pytanie co może być przyczyną podwyższonych obrotów na ciepłym silniku.Dodam,że motocykl cykał jak marzenie w trakcie powrotu do domu nagle zaczął się zachowywać jakby miał za dużo powietrza.Opcje regulacji gaźnika odpadają bo 4h w terenie było cacy dopiero jak wracałem do domu nagle przestał schodzić z obrotów.Jeździliśmy wtedy po totalnej wodzie,w sumie to nie jeździliśmy tylko pływaliśmy:) czy to może być coś z elektryką?Zobaczę czy nie dostaje gdzieś lewego powietrza ale raczej to odpada bo stało się to na powrocie,ledwo pyrkałem sobie po ulicy.Jak coś wam przychodzi do głowy to piszcie!Jak motocykl ostygnie to jest cacy ale jak się rozgrzeje to obroty są znacznie za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.Dzisiaj zauważyłem że poleciał chyba oring pod głowicą bo dzisiaj się wziąłem za porządne mycie i zauważyłem że się biedny lekko zapocił.Świeca w porządku.W przyszłym tygodniu będę miał więcej czasu i zabiorę się za rozbieranie.Myślę że ten oring mógł spowodować ten bałagan bo w terenie było sucho czyli jak wracałem do domu to pewnie poddał się. OBY TYLKO TYLE!:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij jeszcze na simmering na wale od strony iskrownika. Jak się rozgrzeje, to moze puszczać powietrze do skrzyni korbowej, i stąd mogą byc też te dziwne objawy. Miałem kiedyś taką manianę.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie ze to przez glowice. :biggrin: gdyby ci poszedl tam oring to po 1 zalewalo by go woda i nie bylo by jej w chlodznich.po 2 po wypaleniu wody za sprawa slabego cisneinia by gasl a nie sie jescze wkrecal na obroty. :flesje: Takie objawy sa np gdy jest zatkany gaznik na zaworku iglicowy.gdy wypala sie paliwo z komory to wchodzi na oborty.Stawiam rowniez na jakies rozszczelnienie.sprawdzajcie najpierw rzeczy podstawowe a nie od razu silnik na pol rozbieracie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...