Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


atr32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z1000 wyda na torze? ;) Ma ktos mapke tego toru?

Mozna sie jeszcze dopisac?

PS. nie mam sliderow na spodniach :biggrin:

PS2. Nie mam sliderow na moto :crossy:

 

chyba mozna sie dopisac? zbyt duzo chetnych nie widac... :)

 

ad1. slidery mozesz kupic w kazdym sklepie motocyklowym

ad2. masz na mysli crash pady? jakikolwiek sklep iinternetowy? w wawie tez cos znajdziesz.

 

a Z1000 jak najbardziej sie sprawdzi ;] jak dasz mi to Ci pokaze :P

 

pozdro i do soboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. slidery mozesz kupic w kazdym sklepie motocyklowym

Ale nie każde spodnie mają miejsce na slidery.

 

A tak BTW mi się już powoli ślizgi kończą, więc jeśli ktoś ma funkiel nówki i chciałby mieć je elegancko przytarte to chętnie wynajmę swoje usługi :bigrazz: Foks mówił, że ty Nowak na kwadratowo latasz - może mi pożyczysz swoje slidery? :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tego wyjazdu jest specjalny temat.... :wink:

 

 

pees. przypominam tylko, że chce wiedzieć wcześniej kto będzie czyli dokładnie kogo mam się spodziewać i i ewentualnie z kim - proszę o info na PW , gg lub w temacie ( dotyczy osób którch nie znam osobiście :biggrin: )

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zawsze sie wożą jechać czy nie, a potem sie znajduje te 10-15 moto i jest gites :lalag:

 

się nie denerwuję :P ale nie chce mi się szukać jakieś treści dotyczącej wyjazdu wśród tego waszego spamu....

 

na razie to mam nadmiar chętnych :biggrin: dlatego radzę się zapisywać wcześniej... :P

 

 

pees. Karol , Karol :wink: nie mam nikogo takiego na liście... :)

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup Karolu te slidery bling blingi bo te Twoje podnozki chyba sie zepsuly (toz to w koncu suzuki) bo nie iskrza :(

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...