Skocz do zawartości

jak odblokować??


mati_03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno wujek przywiózł mi z Niemiec motorower z silnikiem SACHS niestety ma on ograniczona prędkość do 25km/h ale po wymianie świecy jedzie nawet 30km/h. Wie ktoś może w czym tkwi problem?? Wiem że to nie jest układ wydechowy bo odkręciłem rurę wydechową i tylko głośniej chodził ale nic to nie dało. Jeżeli wie ktoś co to może proszę o odpowiedź. i jeszcze ile by to ewentualnie kosztowało. z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię trochę zmartwić. W niemczech były robione właśnie takie mopedy, którymi można było się poruszać, tylko 25km/h, ale za to bez prawka. Miałem takiego Zündappa ZD 50 TS, też przywieziony z niemiec i fabrycznie jechał 25-30km/h. Po założeniu tłoka od komarka po 4 szlifie, który pasował idealnie (fabrycznie był z jednym L-ringowym pierścieniem) moto idzie 45 km/h (idzie bo teraz sąsiad nim śmiga :) ), a po zmianie przełożenia szedł jakieś 70km/h i w miarę dobrze się rozpędzał. Na standardowym przełożeniu z tłokiem od komarka na jedynce praktycznie bez gazu po puszczeniu sprzęgła staje w pion :icon_twisted: Sprawdź model i dane techniczne twojego moto, może to też moped, który może jechać tylko 25km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to też jest moped bo w dowodzie pisze MOFA i że jedzie tylko 25km/h, więc jakbyś mógł mi jeszcze raz dokładnie na gg napisac co bym musiał zrobić i ile by to kosztowało, z góry thx aha i jeszcze motor ma silnik 49cm, znalazłem też taki sam jak mój tylko że koleś go przerobił na 70 cm i właśnie nad taką przeróbką sie zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...