Skocz do zawartości

Wyjazd do niemiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znalazłem w szukaj takiego tematu .

 

Proszę powiedzcie mi co według wymogów trzeba mieć w niemczech aby nie zapłacić mandatu i co radzicie zabrać ? bo w srodę jadę do pracy na ogórki.

 

Dziękuje za pomoc

 

Moze najpierw napiszesz czym zamierzasz jechac ? Po czesci ograniczy to moje klepanie w klawiature.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam autkiem ;)

 

Jezeli jedziesz dieslem to nie mozesz miec oleju opalowego w zbiorniku paliwa ;)

 

pozatym to nie ma jakiegokolwiek wymogu poza apteczka z wazna data i trojkata ostrzegawczego. Dla wlasnego dobra mozesz miec kalizelka EN 471 ( DIN ) ta jednak w Niemczech nie jest obowiazkowa.

 

Szerokiej drogi. A dokad jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie boj, nic nie przyjdzie, ja na polskich blachach mam fure caly czas (tanie ubezpieczenie) i fotek ile juz mialem to nawet nie zlicze, do tej pory kompletnie nic nie przyszlo i nie bylo to w przeciagu kilku miesiecy lecz wielu lat wiec jesli w ostatnich miesiacach sie nic nie zmienilo to bez obaw :icon_mrgreen:

Jedynie problem sie robi jak nabijesz kilka fotek jednym autem i w dodatku caly czas poruszasz sie na tym terenie wtedy moga cie juz poznac i bedziesz musial zaplacic za wszystkie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki to mnie pocieszyłeś :notworthy: teraz czas na szukanie motorku za wszystkie pieniądze (nie muszę odkładać za mandat )

 

pozdrawiam

 

Po trzech miesiacach jest juz przedawnione, jak dostaniesz fotke do domu to po szesciu.

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja jak jechałem do niemiec po motor to przegapiłem jeden zjazd i sie kwur.,...zdenerwowałem:) że musze 50 km nadrabiać i jechałem pipidułami do wjazdu na autostrade i jechałem z przyczepką na której leżała deska żeby motor wepchnąć po niej i jakaś miejscowość ja lece szybko i nagle bach z za krzaków czerwony błysk, z 3 miechy temu i mam nadziej że nie przyjdzie:) ale musieli się uśmiać polak zapie**ala z przyczepką z deską...:banghead: albo lepiej bvylo jak byliśmy n astacji , w takiej restaruacji i płaciło sie 0.5E za kibel a potem można było za to kawe kupić czy coś do żarcia, a my z kumplem wpierdalami sie na jeden ticket przez taką bramke dla beki i sie przyklinowaliśmy hahah i przychodiz babka nie wieadomo z kad i od razu :Polen raus!!! i wtedy już płakaliśmy ze śmiechu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jechałem do niemiec po motor to przegapiłem jeden zjazd i sie kwur.,...zdenerwowałem:) że musze 50 km nadrabiać i jechałem pipidułami do wjazdu na autostrade i jechałem z przyczepką na której leżała deska żeby motor wepchnąć po niej i jakaś miejscowość ja lece szybko i nagle bach z za krzaków czerwony błysk, z 3 miechy temu i mam nadziej że nie przyjdzie:) ale musieli się uśmiać polak zapie**ala z przyczepką z deską...:P albo lepiej bvylo jak byliśmy n astacji , w takiej restaruacji i płaciło sie 0.5E za kibel a potem można było za to kawe kupić czy coś do żarcia, a my z kumplem wpierdalami sie na jeden ticket przez taką bramke dla beki i sie przyklinowaliśmy hahah i przychodiz babka nie wieadomo z kad i od razu :Polen raus!!! i wtedy już płakaliśmy ze śmiechu:)

 

My to wszedzie beke zrobimy :) Gdzie sie nie pojawimy to wiadomo skad jestesmy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na stacji z takimi własnie WC tłum jak nie wiem co bo wycieczka dziadków sie zatrzymała leje spokojnie a z kabiny obok słysze spuszczaną kilka razy wode i głos kolegi "heh ku*wa ale bajer" wyszedłem ide sprawdzić a ten patrzy na samoyjącą deske i sie cieszy jak małe dziecko ...

 

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...