Skocz do zawartości

KTM EXC 300 model 2005


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

od dłuższeg czasu chodzi mi po głowie zakup modelu EXC 2T six days z silniczkiem 300, 60 KM to jest sporo, a motorek lata pewnie jak rakieta, wczesniej mialem doswiadczenia z EXC 4T, poj. 400 i 520, jak ktoś posiada, bądź miał doświadczenie z 2T 300 to proszę o opinie?, czy silniki w tych modelach zaliczają sie do wadliwych? co ile trzeba zmieniać tłok?, jakie jest spalanie?, czy jest w nim jakiś dozownik oleju, czy mieszaka wchodzi w grę,

 

pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc to ma napewno, bierz pod uwagę doświadczenie z 520 :D .

tłok teoretycznie co 60h, to jest naprawdę sporo jeżdżenia, tego się nie kręci na obrotach.

dozownika nie ma, trzeba robić mieszankę , spalanie 10-15/100

 

miałem do czynienia z exc250 z 2000 roku, silnik jest podobny

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem sporo na i za 300 exc z 2001 6-days i mnie sie szalenie podobało bo moc taka jak w mojej ćwiartce SX ale ma znacznie mocniejszy dolny zakres obrotów i jazda jest znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza. Ogolnie wypas bo charakterystyka pracy troszke bliżej 4T a koszty remontu pozostają jak w 2T no i nie trzeba ich tak czesto robić jak w mniejszych pojemnosciach.

Drógi kumpel ma six daysa 300 z 2004r czyli to juz ten model o ktory Tobie chodzi i tez jest bardzo zadowolony. Ja jak na nim jechałem nie czułem roznicy między tym z 01r.

Jak dla mnie 300 EXC to baardzo słuszny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...