Skocz do zawartości

W końcu staneła... Śliczna HAYABUSA!!!


MłodyWilk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Szukałem długo, ale się opłacało :D Oglądane Busy w Polsce jakoś mnie nie przekonały, a ich podzespoły świadczyły o wiele większym przebiegu niz pokazywał licznik.

 

Prze naparwdę wieeeeelki przypadek dowiedziałem si, ze w neimczech stoi taka jedna... :D

Kupiona prosto od pana(niemca) 52 lata w HAMBURGU. Niestety kupiona w dośĆ przykrych okolicznościach... ten przesympatyczny pan walczy z rakiem i potrzebuje gotówki na dalsze leczenie. Oby wyzdrowiał jak najszybciej!!!

 

Teraz troszkę informacji:

Rocznik 99, przebieg 27kkm(pewien jest go na 100%), nowa tylna opona, świeży układ napędowy. Dodatkowo dostałem orginalną szybe bo ta zamonotwana jest ciut dłuższa i lepiej chroni przed wiatrem. Nie wiedziałem, że tak ten kolorek będzie sie na niej prezentował :banghead:

 

Do wymiany mam tylko napinacz łańcuszka rozrządu który mi deliktanie pocykuje(wada fabryczna), ale wiedziałem o tym kupując motocykl. Do reszty nie mogę sie doczepić. Chodzi jak igiełka. Stała prawie 2 lata nieodpalana i trzeba było ją doprowadzić do porządku - zardzewiały łańcuch, niesamowicie zakurzona no i musiałem rozruszać tłoczek od sprzęgła hydraulicznego, bo sprzegło ledwo co działało :D.

 

Z kilometra na kilomter co raz bardziej się z nią oswajam, ale ta moc mnie przeraża bo naparwdę czuć to od samego dołu. Wydaje mi się, że ten motocykl łamie wszelkie prawa fizyki :)

 

Ogólnie jestem bardzo szcęsliwy i mam nadzieję, że przyzwyczaje się do tego potwora... Jedyne co mu mogę zarzucić to, to, że poczciwe jajko było wiele wygodniejsze... I teraz siedzi mi sie na nim jak na sporcie :)

 

A teraz pytanie do posiadaczy Hayabus.. Czy komputer ma funkcje pokazywania chwilowego spalania czy może pokazywac tylko średnie spalanie danej trasy??? Jesli ma taką opcje to nie wiem jak to zrobić...

I druga sprawa... Bardzo dziwne, ale podjezdzam na stacje, tankuje i zeruje obydwa przebiegi dzienne. Po powiedzmy 5km na pierwszym przebiegu spalanie oblicza mi na np 6,8l ale na drugim koło 13-14l. I nie wiem o co tu chodzi...

 

Chciałem wszystkim podziekować za wszelką pomoc na forum przy kupowaniu Busy :D

 

Dzięki!!!

Pozdrawiam

Piotr

 

Fotki sa tutaj:

http://www.bikepics.com/members/MlodyWilk22/

 

 

 

No gratulacje.Też do tego dążę....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna buza :( jak będę bardziej wprawnym motocyklistom i będzie mnie stać na takie cudo to sobie zakupie :D gratuluje pięknej sztuki

 

PS. mam pytanie była jakaś (szersza) wersja buzy ? chodzi o rocznik między 1999 a 2002 coś koło tego

i czy to nie jest Hayabusa 1300 Limited??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Też mam haykę, może pośmigamy?

 

Czemu nie ;)

Jak tylko przyjdą cieplejsze dzionki to musimy się spiknąc na jakieś smiganko :bigrazz:

 

Teraz nawet nie mam odwagi przy takich temp. na nią wsiadać, bo przy takim momencie i przy tak marnej przyczepności taką jazdę można porównać do jazdy na oblodzonej powierzchni...

 

A najgorsza jest mokra nawierzchnia... Jak jeszcze jadę z plecaczkiem i tył jest dociążany to jest ok, ale samemu to jest tragedia :icon_eek: Chocbym nie wiem jak ją dusił i operował manetką to na mokrej drodze tylne kólko ucieka - targedia :/ Nigdy nie wyjeżdzam po deszczu :bigrazz: Gorzej jak deszcz mnie złapie w czasie jazdy - to dopiero jest adrenalina przy nawet marnych 60km/h :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Piotrek :biggrin: Ja tak tylko przez okno patrze jak co jakiś czas co raz to innym moto przyjeżdżasz do mojej sąsiadki :flesje: Najpierw Kawą, potem R6 potem GSXF no i tera jest maszyna. Pewnie mnie kojażysz :) Pierdziałem zawsze takim niebieskim simsonem ;) Lecz wońcu się dorobiłem może nie jest to bóg wie jaki potwór ale na początek starczy. Twoją Hayka jest świetna :) Moje ulubione malowanie :biggrin: Rób z niej pożytek dozobaczonka na trasie :wink:)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to twój był ten niebieski simson to kojarze :)

To co Ty nim wyrabiałeś to ja nigdy nawet porządnym sprzętem nie potrafiłem :lapad:

To już widze co wyrabiasz z tą swoją nową maszyną :notworthy:

 

Twojego nowego nabytku jeszcze na żywo nie widziałem - jak mnie kiedyś spotkasz w Rudnej to podjedź to oblukam twoją nunie :)

 

Ps. masz zadatki na niezłego stuntera :lalag:

 

Pierdziałem zawsze takim niebieskim simsonem :P Lecz wońcu się dorobiłem może nie jest to bóg wie jaki potwór ale na początek starczy.

 

Nie przesadzaj - CBR-ka daje rade :biggrin:

Starsza o pare latek od Busy, ale gwarantuje Ci że chodzi dużo kulturalniej niż SUZA :)

Malowanie robi wrażenie :lalag:

 

Ps. Tylko jej tak nie traktuj jak simka :lalag:

 

 

 

 

Ps2. Jakbyś potrzebował synchro gaźników czy regulację zaworów to daj znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :notworthy:) Simson jak by wiedział jak bedzie katowany to by z fabryki nie wyjeżdżał :lalag:) Hondy nie bede tak katował bo to ma już swoje lata po za tym remont nie wyniesie mnie tak jak w simku 50zł :biggrin:) Widze, że w sezonie będzie z kim polatać :lapad:) Jedziesz do Częstochowy na otwarcie sezonu?

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...