Skocz do zawartości

Jak Czarniecki do Poznania 2008 (PL-D-DK-D-PL)


J61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

rozmawiałem z organizatorem na ten temat. jest bardzo duże zainteresowanie rajdem a ilość motocykli ograniczona - na spotkaniu mówiono że max 100 motocykli, dlatego raczej dojeżdzanie na trasie odpada, można natomiast pojechać dowolny odcinek jako osoba toważysząca - tacy motocykliści jednak nie są brani pod uwagę przy zakwaterowaniu i wyżywieniu, muszą zatroszczyć się o to we własnym zakresie. wpisowe wynika z potrzeby opłacania pól namiotowych za granicą i ewentualnych wydatków poniesionych na rzecz całej grupy w ciągu całego rajdu, prawdopodobnie będą też w tym jakieś pamiątki - znaczki, koszulki itp. jeżeli chcesz pojechać od początku i zostać w Poznaniu - na zdrowy rozum wydaje mi się, że będzie taka możliwość ale wiem tylko tyle co usłyszałem na tym spotkaniu, konkretów chyba nie ma jeszcze do tej pory ustalonych. Propouję poprzez stronę Rajdu Katyńskiego skontaktować się mailowo z organizatorem (szefem jest Pan Wiktor Węgrzyn) i poprosić o dopisanie do listy mailingowej, wtedy o wszelkich ustaleniach będziesz informowana na bieżąco.

 

Pozdrawiam

mozesz mi podac kontakt do organizatorów? Bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze oficjalne niusy:

 

- zapisy od 2 kwietnia

- jedzie pierwsze 100 zarejestowanych motocykli - liczba paseżerów nieograniczona :wink:

- wpisowe należy uiścić najpuźniej do końca kwietnia, ale oczywiście należy się sprężać ponieważ "zarejestrowany" motocykl to ten z opłaconym wpisowym (przynajmniej za kierowcę)

- wysokość wpisowego "nie powinna przekroczyć 150 euro" - konretna jest jeszcze nie ustalona, bedzie zależeć od dotacji sponsorów, w kwocie wpisowego zawierać się będzie opłata za campingi, bilety wstepu i wspolne wyzywienie przy ognisku). opłata jest ZA KAŻDEGO UCZESTNIKA - NIE ZA MOTOCYKL - znaczy się, ktoś kto wybiera się z pasażerem płaci za dwie osoby

 

To narazie tyle. Rajd coraz bliżej więc pewnie jeszcze jakieś wiadomości się pojawią.

 

Informacje or rajdzie:

 

http://home19.inet.tele.dk/sctmarie/stefan...niecki_w_dk.htm

 

http://polskforening.org/?q=node/14

 

http://www.poznan.pl/mim/public/turystyka/...ce=1017&lang=pl

 

http://kurierpl.dyndns.org/kurier/kalendarium.php?idd=1220

 

http://www.wojsko-polskie.pl/wortal/document,,id,11269.html

 

Nie mogę się już doczekać...

:crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA - KONKRETY !!!

 

- wpisowe na rajd to 400 zł za uczestnika rajdu (nie za motocykl),

- jedzie pierwsze 100 motocykli

- niebawem na stronie Stowarzyszenia Rajd Katyński powinien pojawić się nowy komunikat Prezesa stowarzyszenia p.Wiktora Węgrzyna oraz deklaracja, którą należy wypełnić i wraz z dowodem wpłaty wysłać na adres stowarzyszenia.

- ZAPISY OD 2 KWIETNIA !!!

 

Mam już tę deklarację więc jak ktoś chce sobie poczytać to kontakt na priv - najlepiej z mailem zwrotnym, żeby można było załączniki dodać.

 

Ale będzie jazda :) :) :D

 

Pozdrawiam :D

 

oto klika zdań zaczerpniętych z Deklaracji uczestnika:

 

"Przedpłata na wspólne wydatki wynosi na osobę 400 zł. W tym sa oplacone pola namiotowe, posilki przy ognisku, paliwo do furgonu prowiantowego, ubezpieczenie od wypadkow, wience, znicze i inne niezbedne rzeczy.

Uczestnik Rajdu indywidualnie placi za paliwo do swojego motocykla, bilety wstepu do zamkow, ewentualne oplaty drogowe i calodzienne wyzywienie"

 

"Przyjmuję do wiadomości, że jest to koszt szacunkowy, Wspólne wydatki będą pokrywane z przedpłat uczestników do momentu wyczerpania się zgromadzonych środków pieniężnych.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Rajdzie, wpłacona przedpłata zostanie zwrócona, po potrąceniu poniesionych kosztów.

Ponadto, świadomy celów i ducha Rajdu, oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Rajdu Katynskiego, Regulaminem Jazdy w Kolumnie, ktore obowiazuja i na tym Rajdzie i zobowiązuję się przestrzegać ich postanowień."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje, tylko udział w części trasy. Może od Pniew, albo od Gryfina do Częstochowy?

Chyba będzie można się po prostu dołączyć? Czy rajd będzie się poruszał jedną całą kolumną, czy będzie podzielony na grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje, tylko udział w części trasy. Może od Pniew, albo od Gryfina do Częstochowy?

Chyba będzie można się po prostu dołączyć? Czy rajd będzie się poruszał jedną całą kolumną, czy będzie podzielony na grupy?

 

Dołączyć się napewno będziesz mógł, gorzej ze zorganizowanymi wejściami do różnych instytucji i z noclegami. Rajd jest podzielony na grupy po ok 10 motocykli z reguły o podobnych możliwościach technicznych. Przy okazji ostatniego Rajdu Katyńskiego towarzyszyliśy wraz z kolegą przez jakiś czas jednej z grup i nikt nie miał do nas pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyć się napewno będziesz mógł, gorzej ze zorganizowanymi wejściami do różnych instytucji i z noclegami. Rajd jest podzielony na grupy po ok 10 motocykli z reguły o podobnych możliwościach technicznych. Przy okazji ostatniego Rajdu Katyńskiego towarzyszyliśy wraz z kolegą przez jakiś czas jednej z grup i nikt nie miał do nas pretensji.

Dzięki!

Będę chciała jednak przyjechać do Gryfina. Sądzę, że mając namiot będzie można gdzieś się rozbić? Podobnie w Łodzi oraz w Częstochowie? Czy organizatorzy coś proponują, czy wszystko na własną rękę? Dzięki także, za informacje o możliwości dołączenia się do jakiejś grupy! A może będzie specjalna grupa dla nie zarejestrowanych??? Tak sobie myślę, że w XVII wieku (czasy Czarnieckiego) było także pospolite ruszenie. Może to coś dla mnie? Kupom mości panowie i moście panny! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Będę chciała jednak przyjechać do Gryfina. Sądzę, że mając namiot będzie można gdzieś się rozbić? Podobnie w Łodzi oraz w Częstochowie? Czy organizatorzy coś proponują, czy wszystko na własną rękę? Dzięki także, za informacje o możliwości dołączenia się do jakiejś grupy! A może będzie specjalna grupa dla nie zarejestrowanych??? Tak sobie myślę, że w XVII wieku (czasy Czarnieckiego) było także pospolite ruszenie. Może to coś dla mnie? Kupom mości panowie i moście panny! ;)

 

Na polach namiotowych napewno nie bedzie problemu. Poprostu zapłacisz sobie sama. Ja nie mam zamiaru też trzymać się sztywno zwartej kolumny i będę odskakiwał sobie na boki:) Polecam się w każdym razie jako uczestnik pospolitego ruszenia, którym Ty będziesz dowodziła:) pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...