Skocz do zawartości

Pytanie.... pomóżcie....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem właśnie na stanie kupna motoru

i mam jeden na oku ( http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M461333 ) jest on sprowadzony z Niemiec i gościu mi pisał ze ma takie papiery:

 

-jakaś specjalna żółta karta na której są dane techniczne tego motoru, nr. nadwozia, data produkcji itp( i to ma przetłumaczone)

-umowa kupna sprzedaży(przetłumaczone)

-i jakąś jeszcze kartkę z niemieckiego przeglądu ze był zablokowany do 25km/h (przetłumaczone)

 

wystarczą one do zarejestrowania w Polsce na motorower ???

 

z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,znam ten motorower...osobiscie ci odradzam-nie dziala hamulec przedni,z chlodnicy czasem tryska plyn,szybko sie grzeje i jest strasznie powolny- jedzie max65km/h bo ma ogromna 72 zebowa zebatke tylna.pali owszem ladnie,ale kopek wraca sie tylko do polowy.jednak ma dobre zawieszenie i jest w miare ladny,z tego co wiem da sie go zarejestrowac bez problemu ale glowy nie daje uciac.poszukaj lepiej czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,znam ten motorower...osobiscie ci odradzam-nie dziala hamulec przedni,z chlodnicy czasem tryska plyn,szybko sie grzeje i jest strasznie powolny- jedzie max65km/h bo ma ogromna 72 zebowa zebatke tylna.pali owszem ladnie,ale kopek wraca sie tylko do polowy.jednak ma dobre zawieszenie i jest w miare ladny,z tego co wiem da sie go zarejestrowac bez problemu ale glowy nie daje uciac.poszukaj lepiej czegos innego.

Dzięki wielkie za informacje. Kumpel miał go kupić. To jest Motorhispania Furia(Peugeot XP6)...

:clap:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...