Skocz do zawartości

LS czy GS?


lizardking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy ładną istrukcję użytkowania naked'a w dziale ociosane/krążowoniki :bigrazz:

Mam do sprzedania Hondę CB 450S z '89 - będzie lepiej chodziła niż każdy GS, jakiego znajdziesz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy ładną istrukcję użytkowania naked'a w dziale ociosane/krążowoniki :bigrazz:

 

:crossy: NO WŁAŚNIE :wink: Jeszcze raz proszę nie rozpisywać się na temat nakedów i innych rodzajów motocykli z wyjątkiem "czoprów i cruzów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja szukam dokładnie LS,tylko chciałbym zaciągnąć info jak wygląda utrzymanie tego motocykla,począwszy od np.zwykłej wymiany oleju,filtrów poprzez wymianę pasa napędowego,aż do kapitalki silnika!

Pytam,bo czasem można w dobrej kasie kupić dobry motorek a czasem za dużo dostać niedużo. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam dokładnie LS,tylko chciałbym zaciągnąć info jak wygląda utrzymanie tego motocykla,począwszy od np.zwykłej wymiany oleju,filtrów poprzez wymianę pasa napędowego,aż do kapitalki silnika!

Pytam,bo czasem można w dobrej kasie kupić dobry motorek a czasem za dużo dostać niedużo. :icon_eek:

 

Przegląd to koszt około 250 zł (olej 4x 30 zł, filtr oleju 20 zł filtr powietrza niemam pojęcia ile ale pewnie około 100 zł). Pas to wydatek spory około 1000 zł w ASO koła pasowe pewnie podobnie. Remont (kapitalny) silnika nieopłacalny z finansowego punktu widzenia wymiana tłoka nie umiem powiedzieć ale pewnei też około 1000 zł (tłok, szlif, uszczelki i robota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i wtrące swoje trzy grosze.

Trzy lata temu moi znajomi kupili LS sprowadzonego z Niemiec. Po pierwszym sezonie padła głowica. Koszt naprawy przekroczył 4 tys. A na czas obecny głowica już nadaje się do remontu, nie mówiąc o cieknącym oleju z silnika.

Osobiście nie polecam LS. Jak chcesz pojeździć kup Drag Stara. Nieazwodny jak dbasz o niego.

LS-a sobie odpuść lizardking. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...