Skocz do zawartości

Oswietlnie w EXC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewiem problem bo kupilem exc 300 tyle ze bez swiatel :notworthy: a sa mi bardzo potrzebne... I zdaje mi sie ze kazdy exc ma homologacje... Nie jestem pewien czy mam cewki swietlne ale wiem ze z silnika wychodza 3 przewody: czerwony,czarny i zielony wszystkie wchodza do modulu zaplonowego a z modulu wychodza jeszcze dwa lecz one sa od gaszenia moto :icon_mrgreen: na tym czerwonym i czarnym jak kopie kopka jest napiecie okolo 10-14v Wiec pytanie czy da rade do tego podlaczyc swiatla a nawet tylko przednie ??

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że jesteś z Zamościa czyli całkiem niedaleko mnie, mógłbyś coś więcej napisać o tym KTM którego masz bo sam szukam coś takiego, ale wcale nie jest łatwo :icon_mrgreen:

pozdrawiam

 

sorry za off topa, już znalazłem temat gdzie michal_dh chwali się swoją maszynką

Edytowane przez Pacher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewiem problem bo kupilem exc 300 tyle ze bez swiatel :( a sa mi bardzo potrzebne... I zdaje mi sie ze kazdy exc ma homologacje... Nie jestem pewien czy mam cewki swietlne ale wiem ze z silnika wychodza 3 przewody: czerwony,czarny i zielony wszystkie wchodza do modulu zaplonowego a z modulu wychodza jeszcze dwa lecz one sa od gaszenia moto ;) na tym czerwonym i czarnym jak kopie kopka jest napiecie okolo 10-14v Wiec pytanie czy da rade do tego podlaczyc swiatla a nawet tylko przednie ??

No skoro jest na tych kablach takie napięcie to czemu by nie podłączyć tam zarówki :) tylko ze moze sie okazac np ze motor bedize Ci gasł jak zapalisz lampe :icon_mrgreen: był juz kiedys taki przypadek na forum ze kolo znalazł kable z prądem i wykozystał je do oswietlenia i jak wlanczał to mu przygasal motor :crossy:

A czemu on nie ma lamp?? a to napewno EXC?? zobacz na tylne koło bo jak 19' to SX :) jest troszke motorków crossowych z papierami wiec mozna sie "naciąć" ( w Twoim przypadku polaegało by to naciecie na niemoznosci podpięcia lamp bo najwazniejsze ze papiery są - o ile są :icon_mrgreen: )

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...