Skocz do zawartości

Wydech


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mięsiąc temu przyszedł mi do łba pomysł żeby wymienić sobie wydeszek w KFXsie bo ten orginalny

taki brzydki i cichy, uderzyłem w Ebay amerykański i znalazłem kompletny układ wydechowy WBR za niewielką kase w porównaniu do polskich cen :eek: po trzech tygodniech oczekiwania przyszedł wydeszek do Polskii w paczce jeszcze mała niespodzianka bo amerykany dożucili mi sportowy filtr powietrza WBR, wczoraj założyłem cały komplecik :biggrin: wygląd zajebisty,przejechałem sie kawałek po osiedlu i normalnie stwierdziłem że w moją kawke diabeł wstąpił :flesje: jest żywsza ,chętniej wstaje na dwa koła i przy odkręcaniu łapki szybciej prostuje ale to wszystko to nic w porównaniu do dzwięku jaki wydaje normalnie nie da sie tego opisać jak zajebiście warczy a przy dodawaniu gazu poprostu HUK!!! :notworthy: Jestem tak podjarany tym wydeszkiem że musiałem sie pochwalić :icon_mrgreen:

 

Mam jeszcze pytanko ile mocy może dodać taki komplecik bo ja to odczówam i sie zastanawiam ile tam kucy weszło jeszcze w ten silnik :cool: :lapad: :) :)

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/06kfx700/

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to ekstra , moc podnioslo o okolo 7-12% , a wydeszek sprowadzales sam i jesli tak to czy moglbys mi pomoc sprowadzic mi wydeszek do mojej yamahy majesty 125?? bo nigdy czegos takiego nie robilem a z checia bym cos kupil ale w polsce ponizej 1000zl sie nic nie dostanie ;/

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony wygar!!! Carczi powaga -az o tyle moc podnosi??7-12% nie no to juz konkretnie.siwydr-ile dałes za komplecik na e bay-pozdroooo

 

Komplecik wyniósł mnie 830zł to naprawde mało w porównaniu do naszych cen :)

 

Slyszalem ze przy zmianie wydechu nalezy takze przeregulowac gaznik

 

odpaliłem maszyne i dobrze chodzi na wolnych i na wysokich jeszcze lepiej :notworthy: myśle że nie ma co grzebać a i tak jeszcze chce wkręcić DYNOJETy w gaznik

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech kupilem wydech leovince touring do mojej yamahy (wywalilem zwezke na poacztku tlumika ) i nic to nie dalo ;/ ( a moze to nie jest sportowy tlumik ??? ) , ale z tego co wiem to leovinci robi tylko sportowe wydechy ( a czy np. moge nie czuc roznicy bo pasek napedowy jest juz wytarty ?? )

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...