Skocz do zawartości

NAKLEJKI


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś stwierdziłem, że osiwieję w wieku 30 lat!!!!

 

Od dwóch miesięcy szukam naklejek na bok do Frani i już mnie powoli to przerasta.

 

MASAKRA!!!

 

GrafNet właśnie mi odpisał (po kilku tygodniach mailowania), że "czeskich" nie ma do mojego malowania. Wszyscy inni piszą, że owszem są, ale nie będą okłamywać, że do oryginałów im wiele brakuje.

 

Kuźwa, czy naprawdę nie ma w centralnej Europie kogoś kto to robi i ma to ręce i nogi???

 

Szukałem na forum i rzeczywiście ktoś był na allegro i robił to jak oryginały, ale linki są już nieaktywne.

 

Macie jakieś SPRAWDZONE namiary na kogoś?

 

W Hondzie śpiewają 700zł, trochę chyba przesadzają.

 

Plissss, poratujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG -> czy chodzi Tobie o użytkownika o nicku "motocykl2", który to sprzedaje/sprzedawał ponoć czeskie naklejki ?

 

Oto jego strona www: http://www.e-motocykl.com

 

Odnośnie jakości: Naklejki mają co prawda wszystkie elementy graficzne naklejek oryginalnych, ale jakość na kolana nie powala. Moim zdaniem można było się bardziej przyłożyć do ich wykonania.

 

Ps. poproś ich o próbkę naklejki - wyślą bez problemu w kopercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG -> czy chodzi Tobie o użytkownika o nicku "motocykl2", który to sprzedaje/sprzedawał ponoć czeskie naklejki ?

 

Oto jego strona www: http://www.e-motocykl.com

 

Odnośnie jakości: Naklejki mają co prawda wszystkie elementy graficzne naklejek oryginalnych, ale jakość na kolana nie powala. Moim zdaniem można było się bardziej przyłożyć do ich wykonania.

 

Ps. poproś ich o próbkę naklejki - wyślą bez problemu w kopercie.

 

Nie, gdy pisałem o czeskich to chodziło mi o www.grafnet.eu , swoją drogą facet jest ok. Jeździ do Czech raz w tygodniu po naklejki wykonane SITODRUKIEM i mówi, że nie odbiegają od oryginałów. Szkoda tylko, że mojego malowania nie ma. :)

Z allegro chodzi mi o gościa, o którym rozmowa jest w tym temacie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=44341&hl=

 

 

Nie wiem jak z jakością, ale blisko mnie jest taka firma www.carstick.pl. napisz do nich i zapytaj. Pozdro.

 

Napisałem maila, zobaczymy co odpiszą.

 

jeśli masz wzór i wymiary to poniższy użytkownik powinien Ci zrobić

 

http://www.moto.allegro.pl/item207389398_n...saki_zx_9r.html

 

ja zamawiałem inne i dałem zdjęcia z wymiarami i wszystko ok :smile:

 

Ta, tylko, że te naklejki wyglądają jak jakaś popierdółka. Poza tym, co to za mierzenie. Codzi mi o kogoś kto robi na wzór oryginałów, a nie bawi się w amatorskie dopasowywanie na chybił trafił.

 

Moje muszą być wykonane sitodrukiem bo mam przejścia kolorów.

Poza tym, przecież człowiek chujozy dostaje powoli.

Dzwonisz.

-Tak robimy.

-Kolory?

-Będą ok.

-Co odnośnie mojego malowania?

-Napis czarny, białe pasy.

-Ale one nie są białe, są perłowe

- A to nie robimy

 

:lapad: :D ;)

 

Jeszcze trochę, biorę kredyt, inwestuję w maszyny i będę miał interes życia.

 

 

Jeszcze raz. Potrzebuję profesjonalnych naklejek zrobionych sitodrukiem.

Ma ktoś SPRAWDZONY kontakt? Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam...

Nie chciałem robić nowego tematu więc pisze w tym.

Czy ktoś miał doczynienia z tym gościem NNAAKKLLEEJJKKII Ma on na sprzedaż naklajki do różnych modelów moto. W dosyć przyzwoitej cenie. Chodzi mi o jakość tych naklejek. POZDRAWIAM

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Musisz się liczyć z tym, że kupując podróbki ich jakość nie będzie zadowalająca. Z prostej przyczyny.

Większość "hiciorskich" naklejek to poprostu wycięte ploterem folie w określonym kolorze, na których nie uzyskasz przejść tonalnych, specjalnych kolorów itp. To wynika ze sposobu wykonania i technologii.

Nie sądzę, aby komuś chciało się bawić w robienie sita... poszukiwania farb, dobierania koloru itp na pojedyńcze zamówienie.

 

Chcąc uzyskać efekt orygilalny... skazany jesteś na zakup oryginałów. Chociaż to fakt, że z cenami przeginają.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu chyba bym zaszalał z tymi za 700PLN , w Hondzie wiedzą , ze w tym przypadku są bezkonkurencyjni i to oni dyktują warunki... Jeśli Ci zależy na orginale to chyba jedynie taka opcja Cie ratuje... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo!

 

Skoro odświeżyłeś temat to napiszę co się stało z moim problemem.

 

Otóż mając już dość pisania i dzwonienia (po całym świecie) przejechałem się do Hondy Plazy w celu zamówienia naklejek za 700zł!!!

Co się okazało!!!???

...że pała, z którą rozmawiałem o kwocie 700zł przez telefon powiedziała ją "na oko", a w rzeczywistości kosztowały o 300zł mniej!!!

 

Przyleciały z Japonii bo w Berlinie na magazynie europejskim nie mieli :icon_rolleyes: no i.....

 

....są jak oryginały, wypisz wymaluj.

 

Także polecam zakupy oryginalnych naklejek, nawet gdy trzeba sypnąć z portfela, ale nigdy w Hondzie Plazie, to co tam się wyprawia to inna bajka :lapad:

 

 

 

EDIT: DLA MAŁO SPOSTRZEGAWCZYCH (pozdro RudyXJ ;) ) TEMAT JEST Z CZERWCA ZESZŁEGO ROKU!!!

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem naklejki na Yamahe DT od tego gościa. Fakt, faktem zrobił mi taki wzór jaki chciałem (hiszpańska wersja z innymi naklejkami) Wiadomo, ze przejścia kolorów nie są tak idealne jak orginał, a wzór jest troszkę uproszczony. Folia mogłaby być cieńsza. Podsumowując do małego enduro opłacało się brać naklejki od tego gościa, bo wątpie żebym do tak nietypowej wersji dostał naklejki w serwisie i na pewno nie za taką cenę. Wybór należy do ciebie, ale warto w tym przypadku zapytać o cenę w serwisie :flesje: Pozdrawiam.

 

Stare naklejki

 

Z nowymi naklejkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...