Skocz do zawartości

Hayabusa K8


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda to prawda, chociaz podobno ktos gdzies kiedys gaz zakladal, a na pewno sa motocylke z silnikiem diesla. Zaden z moich moto nie pali mało, ale powiem ze hajka pali nie tak duzo jakby sie wydawalo. Mnie zadziwia swoim stosunkowo nieduzym jak na ponad 200 konne moto spalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hajka K8 przy predkosciach przelotowych ok 150-160 spala 7 litrow, przy wiekszych potrafi dojsc spokojnie do 10 litrow, poprzednie hajki podobno mocno kłamały na komputerze pokladowym jesli chodzi o spalanie. W nowej tego nie ma (nie klamania - spalania)

 

 

gsx1300r przy predkosci przelotowej 180-220, małym wachlowaniu biegami, praktycznie tylko manetka gazu, bo i po co redukować, pali 6,5-7,0 litra na 100km, sprawdzone w róznych warunkach, oczywiście na dotarciu paliła 12-15 litrów, po wymianach na około 1300km spalanie spadło niesamowicie. Generalnie moge polecic ten motocykl nie tylko do turystyki ale również mozna go użytkować na co dzień, spokojnie radzą sobie na nim dziewczyny ze wzrostem 160-165cm, owszem jest ciężka, lecz bardzo wywazona, wystarczy tylko sprzęgło puscic i sama pojedzie, moment obrotowy i oddawanie mocy jest boskie,.

Oczywiscie kwestia gustu, nie ma zasadniczo róznicy miedzy K7 a K8 poza szczególami.

Jesli ktos ma w głowie poukładane bardzo szybko sie przekona do hayabusy, choć wybacza wiele to jak wiemy nie ma znaczenia ile kucyków pod dupą zapieprza by komus sie coś stało. Dla mnie kosmos, biore rozwód by mieć z podziału majątku na moją kochankę moją nową kochankę.

Pozdrawiam, i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja przy 90 km/h pokazuje na komputerze...5.5 litra/100km. wiem że tak sie nie jeździ no ale jakby miało gdzieś braknąć paliwa po drodze to wystarczy zwolnić a dojedzie sie duzo dalej. i nie wydaje mi sie zeby komputer oszukiwał gdyż przy przeciętnej jeździe pokazuje 7l/100km i tyle paliwa zalewam i na te 100km starczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja przy 90 km/h pokazuje na komputerze...5.5 litra/100km. wiem że tak sie nie jeździ no ale jakby miało gdzieś braknąć paliwa po drodze to wystarczy zwolnić a dojedzie sie duzo dalej. i nie wydaje mi sie zeby komputer oszukiwał gdyż przy przeciętnej jeździe pokazuje 7l/100km i tyle paliwa zalewam i na te 100km starczy...

 

Zgadza się, i rozumiem że masz poprzedni model, i własnie w spalaniu jest największa róznica w tych dwóch modelach, sprawdzałem, maja podobne spalanie lecz przy innych prędkościach.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie-hajka zostanie ze mna już na zawsze-i patrzyłem na takie aspekty jak spalanie. jeśli zzr1400 spala około 2 litry na setke(średnio) więcej to nad czym sie zastanawiać? a jeżdże sporo więc korzyści finansowe będą na pewno...inna sprawa że zawsze marzyłem o hajce i gdyby zzr palił tyle samo to pewnie i tak kupiłbym haje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, czy droga w utrzymaniu? Powiem tak kumpela ma nowego gucia, tam dopiero sa koszta np. serwisu, opona co 3000... zgadza się przy agresywnej jeżdzie tak jak najbardziej :notworthy: dla mnie przynajmiej użytkując ją na co dzień, osiągnełem na seryjnych 7000 km, oczywiście 90% turystyki, bez szlifowania :biggrin: bo nie umiem , przeglądy... za 1 po 1000km zapłaciłem chyba 380 zł, pózn iej dogadałem się z serwisem na pieczątke, napędy 1000zł, ale mocne, .Frajde jednak daje zajebistą, i wiem że nim mnie złożą to drugą kupię .

 

ps. dopiero w Niemczech dowiedziałem się że seryjne w Polsce w hayce opony nie mają homologacji w europie na taki sprzet, i jakie było moje zdziwienie jak kumpel pojechał po opony i niemiec nie chciał mu sprzedać.... :icon_eek:

 

Powiem tak , wiadomo moto kwestia gustu, ale dla gsx1300r mnie to poezja, erotyczna

 

Mogliby tylko katapulte montować seryjnie albo wykrywacz pijanych puszkarzy na drodze :evil:

 

Dalton tak trzymać :lalag: , zzr nie obrażając :crossy: jest :lapad: , :bigrazz:

 

 

Kirek, zajebista uwaga, wszystko zależy od ilości przejechanych kilosów.

 

Zibik, Kornol Was również pozdrawiam :buttrock:

 

Wiecie co cytuje siebie, sorry ale cos mi się popieprzyło z edytowaniem postu, ide spać. :banghead:

Edytowane przez marabhello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...