Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem tu nowy

Od zeszłej wiosny jestem szczęśliwym posiadaczem Maraudre'a VZ800 1997r.

aczkolwiek jesienią szczęście moje zostało totalnie zakłócone - padł mi silnik (wał)!!!

 

Kilka tygodnie temu rozpocząłem poszukiwanie wału i panewek (ewent. całego silnika, lub całego motoru np. powypadkowego) i zupełnie nic nie mogę znaleźć.

Jedyna oferta z USA: za sam wał chcą 880$ plus koszta przesyłki

więc co nieco za drogo

 

czy mógłby mi ktoś pomóc?

może ktoś z Was orientuje się, gdzie mogę taki wał (silnik) znaleźć???

 

pozdrawiam

Grzegorz

Edytowane przez Gregen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dowiedzieć.Moja była Maruda miała poważny wypadek,i chyba nie nadawała się do naprawy.Jeżeli jest coś do odzysku np silnik to dam Ci znać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tu nowy

Od zeszłej wiosny jestem szczęśliwym posiadaczem Maraudre'a VZ800 1997r.

aczkolwiek jesienią szczęście moje zostało totalnie zakłócone - padł mi silnik (wał)!!!

 

Kilka tygodnie temu rozpocząłem poszukiwanie wału i panewek (ewent. całego silnika, lub całego motoru np. powypadkowego) i zupełnie nic nie mogę znaleźć.

Jedyna oferta z USA: za sam wał chcą 880$ plus koszta przesyłki

więc co nieco za drogo

 

czy mógłby mi ktoś pomóc?

może ktoś z Was orientuje się, gdzie mogę taki wał (silnik) znaleźć???

 

pozdrawiam

Grzegorz

Czyżbyś nie spoglądał w okienko wskaźnika oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dowiedzieć.Moja była Maruda miała poważny wypadek,i chyba nie nadawała się do naprawy.Jeżeli jest coś do odzysku np silnik to dam Ci znać.

Rozmawiałem z kolegą na temat silnika do Marudy.Sprawa wygląda tak,że narazie toczy sie sprawa sądowa odnośnie tego wypadku.Ale moto jest bardzo poważnie uszkodzone,silnik też oberwał.Moze wał będzie do odzysku,ale dopiero po sprawie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregen witaj w gronie MARAUDERÓW .

Może Cię ta aukcja zainteresuje http://moto.allegro.pl/item543679099_suzuk...rauder_800.html

Życzę szybkiego powrotu na nasze drogi oczywiście w siodle.

Edytowane przez Gellus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

po pierwsze - wielkie dzięki za odzew!

podnieśliście mnie na duchu... :notworthy:

wstyd się przyznać, ale faktem jest, iż o oleju się zapomniało... :banghead:

długa historia.. :icon_evil:

 

...Moze wał będzie do odzysku,ale dopiero po sprawie...

 

a czy mniej więcej wiadomo kiedy "będzie po sprawie".. plus-minus ?

przy okazji : wyrazy współczucie dla kolegi, który rozwalił motor..

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się toczy od lata.Gość mu busem wyjechał z podporządkowanej.Nie wiem kiedy sie to skończy.Może niebawem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tan na krótko jeszcze o gmolach. W związku z tym, że ja swoja marudkę nabyłem taką jak ja Pan Bóg i skośni stworzyli(taka też jest piękna), zdecydowałem, że dla (przede wszystkim) jej bezpieczeństwa założę gmole. Po krótkich obserwacjach na Allegro stwierdziłem, że parę stów za kawałek wygiętej rurki to zdecydowana przesada. Ja pracuję dla firmy produkującej konstrukcje stalowe więc postanowiłem sam wymyślić wzór, zakupić materiał (nierdzewny) i zrobić w zakładzie. Teraz jestem na etapie dumania, ale jak wszystko zakończę to podzielę się z Wami efektem i kosztami. Jeśli się Wam spodoba to wtedy służę uprzejmie:)

Pozdrawiam wszystkich z zimowego Łańcuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje że parę stówek za kawałek pogiętej rurki to drogo.Ale nie każdy ma takie możliwości żeby to zrobić samemu.Jak coś wydumasz i stworzysz to pochwal sie zdjęciami.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że otwarty mógłbym być również na temat tych gmoli, bo trudno coś znaleźć za rozsądną cenę. tak na wiosnę byłby najfajniej, bo teraz ciężko z kasą. więc Daro masz jeszcze trochę czasu. pozdro :notworthy:

Edytowane przez saxiu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szacowne grono

Poszukuję instrukcji obsługi do Maraudera VZ800. Jeśli ktoś posiada taką w wersji elektronicznej, będę wdzięczny za przesłanie mi jej mailem, oto mój adres: [email protected]

Mam natomiast serwisówkę w języku angielskim, zdjęcia są kiepskiej jakości, ale coś tam widać, jeśli ktoś potrzebuje chętnie ją udostepnię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się pochwalę zdjęciami - no chyba, że nie będzie czym:) Tak jak napisałem wcześniej pokażę całkowite koszty tej inwestycji i jeśli tylko będziecie chcieli to po kosztach zrobię je dla Was. Zatem saxiu i piter - Wy też zacznijcie dumać nad wzorem:) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...