Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy kolege na forum,gratuluje trafnego wyboru i życze szybkiego i bezproblemowego zdania egzaminu bo sezon już się zaczął do zobaczenia na trasie i lewa w góre

 

zobacz sobie taką aukcje

http://moto.allegro.pl/sakwy-skorzane-kufer-na-tyl-torba-50cm-zamykane-i1526623523.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie wytrzymałem i po bocznych drogach zrobiłem 30 km (miły asfalcik z fajnymi zakrętami:) i maruda zaczeła momentami przyrywać (szarpała podczas jazdy) , wydaje mi się, że to świece ale nie jestem do końca pewien (dopiero zaczynam przygodę).

 

Ps.

Na kursie już zaliczyłem pierwszy ślizg bokiem... rozpędziłem się zbyt szybko(do ok.70) do awaryjnego hamowania i chyba za ostro hamowałem bo złapał piachu i mnie trochę położyło... :) W Elce tylko kierunek, u mnie trochę otarć ale przynajmniej już wiem jak to jest położyć się z motocyklem (całe szczęście to nie była Maruda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie wytrzymałem i po bocznych drogach zrobiłem 30 km (miły asfalcik z fajnymi zakrętami:) i maruda zaczeła momentami przyrywać (szarpała podczas jazdy) , wydaje mi się, że to świece ale nie jestem do końca pewien (dopiero zaczynam przygodę).

 

Ps.

Na kursie już zaliczyłem pierwszy ślizg bokiem... rozpędziłem się zbyt szybko(do ok.70) do awaryjnego hamowania i chyba za ostro hamowałem bo złapał piachu i mnie trochę położyło... :) W Elce tylko kierunek, u mnie trochę otarć ale przynajmniej już wiem jak to jest położyć się z motocyklem (całe szczęście to nie była Maruda:)

 

 

No,no...lepiej tego nie powtarzaj, a szczególnie Marudką, bo nie ma nic gorszego jak widok zniszczonego sprzętu:( Jasne, że widok zniszczonego kierowcy jest gorszy, ale o tym to nawet nie myślę.

Póki co to gratulacje z wyboru i szczęśliwego zdania egzaminu.

Lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Z Ledmar-a kupiłem kurteczkę na motobazarze w wawie, teraz szukam czegos na tył (dwie boczne sakwy mam), cos wiekszego aby zmiescic namiot i spiwór...

Akumulator wymieniony na nowy pali OK, gorzej jak się rozgrzeje to zaczyna przerywać... ale wymienię świecę i trochę go poczyszczę i zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój nowy przyjaciel rodziny... jeszcze w zimowej aurze ale zamierzam dzisiaj zrobić małe zakupy... smar do łańcucha(może coś szanowne grono poleci na przyszłość), jakiś środek do czyszczenia chromu i... nie wiem co jeszcze muszę kupić aby maruderek pięknie w słońcu lśnił:)

Czy ktoś z wawy poleca sklep w markach koło shel-a??

 

Jak mam być szczery to zachorowałem na punkcie maruderka (chyba lepsza będzie forma żeńska "maruderki" mam nadzieję,że żona się nie obrazi:) Już się nie mogę doczekać jakiejś fajnej dalszej traski weekendowej:)

 

 

post-52934-0-55308000-1301135180_thumb.jpg

 

 

post-52934-0-78324400-1301135206_thumb.jpg

 

 

post-52934-0-67569300-1301135224_thumb.jpg

 

 

Co jeszcze można w nim poprawić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma serwisówek w j.polskim.Po polsku może być tylko instrukcja obsługi.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Witam wszystkich nowych kolegów

 

Mam pytanie odnośnie marudy - a mianowicie:

- mój sprzęt pochodzi z USA i chciałbym zlikwidować świecące sie kierunkowskazy, jeżeli ktoś przerabiał ten temat to proszę o pomoc (dlatego likwiduje to podświetlenie ponieważ chcę założyć lightbary_)

Za wszystkie wskazówki z góry dziękuję

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Witam wszystkich nowych kolegów

 

Mam pytanie odnośnie marudy - a mianowicie:

- mój sprzęt pochodzi z USA i chciałbym zlikwidować świecące sie kierunkowskazy, jeżeli ktoś przerabiał ten temat to proszę o pomoc (dlatego likwiduje to podświetlenie ponieważ chcę założyć lightbary_)

Za wszystkie wskazówki z góry dziękuję

Pozdrawiam Piotrek

Jedno drugiemu nie przeszkadza.Marudę miałem europejską ale Yamahę Road Star już ze stanów i Hd-ka też i w każdym z tych sprzętów świeciły mi się obrysówki i lightbary razem.Ale jeśli się już na to uprzesz to spróbuj poszukać podłączenia obrysówek w przedniej lampie i to rozłącz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...