Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanito , polatałem sobie wczoraj ale wiało że hoho :crossy: . Tak sobie pomyślałem, czy wiecie ile morze kosztować poszerzenie zbiornika paliwa?, morze ktoś kiedyś wspominał o takiej operacji.

Poszerzenie... w sesie by chyba trzab nowy bak dac? no bo jak poszerzyc, rozciac ten i dospawac? nie wyobrazam sobie takiej operacji. mimo to szacun za wczorajsze wojarze:) ja opony na zimowe zmieniałem u siebie i mi palce tak skostnialy, ze musiałem je miedzy jaja wlozyc by nie odpadły :icon_eek: , tylko ze ja mieszkam na dalekiej pólnocy, gdzie noc trwa i trwa a powietrze wilgotne jak majtki łasucha co dostał karnet do najwiekszej cukierni świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszerzenie... w sesie by chyba trzab nowy bak dac? no bo jak poszerzyc, rozciac ten i dospawac? nie wyobrazam sobie takiej operacji. mimo to szacun za wczorajsze wojarze:) ja opony na zimowe zmieniałem u siebie i mi palce tak skostnialy, ze musiałem je miedzy jaja wlozyc by nie odpadły :icon_eek: , tylko ze ja mieszkam na dalekiej pólnocy, gdzie noc trwa i trwa a powietrze wilgotne jak majtki łasucha co dostał karnet do najwiekszej cukierni świata.

 

killgrill czolgito ! :biggrin: poszerzenie to dosc ciezka sprawa bo to opary itd... ale bede w fabryce gdzie mi cos dorabiaja to zapytne i jak co to Cito mochito dam namiarros !

Edytowane przez KANTRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za info :notworthy: , bo tak sobie pomyślałem jeżeli można od podstaw taki bak zrobić to pewnie da się poszerzyć rozcinając go po bokach a przy okazji wyklepać wgniecenie, a opary jak to opary wyparują bak się wykąpie wywietrzy , i morze będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za info :notworthy: , bo tak sobie pomyślałem jeżeli można od podstaw taki bak zrobić to pewnie da się poszerzyć rozcinając go po bokach a przy okazji wyklepać wgniecenie, a opary jak to opary wyparują bak się wykąpie wywietrzy , i morze będzie ok.

 

Siemanito ! chyba cos z tego bedzie daj glos hiiii...... :lalag: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kantry za info o stanie dróg w Twoim rejonie.

Swoją drogą ta nasze forum to nie zła skarbnica informatorów z różnych rejonów kraju i w razie potrzeby jest gdzie zasięgnąć języka.

 

nara

 

No dokladnie Ja teraz w Lodzi i Sieradzu tyram hiiiiii..... :notworthy:

 

Dzięki Kantry za info o stanie dróg w Twoim rejonie.

Swoją drogą ta nasze forum to nie zła skarbnica informatorów z różnych rejonów kraju i w razie potrzeby jest gdzie zasięgnąć języka.

 

nara

 

No dokladnie Ja teraz w Lodzi i Sieradzu tyram hiiiiii..... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne gdzie trzymasz moto,może być i nie ogrzewany garaż ważne żeby było sucho.Moto wyczyścić napastować i przykryć przewiewnym przykryciem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie zrobiłem, wyczyściłem wysmarowałem wazeliną chromy i skóry, wypaliłem paliwo z gaźników, wyjąłem aku i przykryłem pokrowcem w nieogrzewanym garażu. Poprzednie zimy zawsze trzymałem u siebie w pracy by było mu ciepło tylko mnie nosiło i trudno było wiosny doczekać mając moto za plecami codziennie. Dodam jeszcze, że w trakcie tych czynności zauważyłem brak lewego ciężarka-końcówki kierownicy chyba pofrunęła podczas ostatnich przejażdżek a tyle uwagi zawsze zwracam na śrubki, regularnie raz w miesiącu stawiam na klocki i wszystko dokładnie sprawdzam reguluję i dokręcam a o tych dwóch śrubach nie pomyślałem nigdy. No cóż jutro motobazar w Katowicach, więc mam, czego tam szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanito , polatałem sobie wczoraj ale wiało że hoho :crossy: . Tak sobie pomyślałem, czy wiecie ile morze kosztować poszerzenie zbiornika paliwa?, morze ktoś kiedyś wspominał o takiej operacji.

 

 

 

siemaneczko.

widziałem kiedyś na forum (chyba bractwo suzuki), jak gostek sobie przerobił sam baniak w intruzie.

Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć.

Gostek z intruza chciał tylko powiększyć bak gabarytowo, a nie pojemnościowo.

Nawalił na bak pianki do uszczelniania okien poczekał kilka dni, aż to wszystko ładnie wyschło i stwardniało, a następnie sobie wycinał. Na koniec położył ładnie szpachlę i polakierował. - oczywiście opis jest w dużym skrócie... trochę go to roboty kosztowało

Efekt wprost zajebisty, nigdy bym nie wpadł na to, żeby coś takiego zrobić...

Poszukaj dobrze w necie a znajdziesz ten wątek na forum...

Polecam - ciekawa fotorelacja z całej imprezy...

 

Pozdrówki

Edytowane przez ejkejokej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko.

widziałem kiedyś na forum (chyba bractwo suzuki), jak gostek sobie przerobił sam baniak w intruzie.

Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć.

Gostek z intruza chciał tylko powiększyć bak gabarytowo, a nie pojemnościowo.

Nawalił na bak pianki do uszczelniania okien poczekał kilka dni, aż to wszystko ładnie wyschło i stwardniało, a następnie sobie wycinał. Na koniec położył ładnie szpachlę i polakierował. - oczywiście opis jest w dużym skrócie... trochę go to roboty kosztowało

Efekt wprost zajebisty, nigdy bym nie wpadł na to, żeby coś takiego zrobić...

Poszukaj dobrze w necie a znajdziesz ten wątek na forum...

Polecam - ciekawa fotorelacja z całej imprezy...

 

Pozdrówki

Witam

Ogólnie to kochany braciszek wgniotke w baku zrobił i pomyślałem sobie "a morze by tak przeciąć baniak przy okazji ładnie wyklepać i dołożyć kawał blachy po obu stronach i zespawać? " ale czy takowe operacje da rade zrobić ,wydaje mi się że tak, tylko bak dobrze wymyć aby fajerwerków nie było z innego wyciąć owe blachy zespawać przeszlifować na kole angielskim wyrównać zabezpieczyć pomalować i cacy. Szkoda że sprzętu nie mam :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale ucichło...

wczoraj byłem w garazu, po podładowaniu akumulatorów, odpaliłem maszyny, pykały sobie raźnie ok poł godziny, a ja sączyłem sobie zimne piwko siedząc na Marudzie:) kiedy ta wiosna?

Edytowane przez szary_wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Witam wszystkich użytkowników SUZUKI MARAUDER vz 800. Od listopada jestem posiadaczem marudy 1998' i zdecydowałem się zarejestrować na Waszym forum. Od pewnego czasu przeglądam różne tematy które opisaliście - i dowiedziałem się z nich bardzo wiele ciekawych rzeczy.- jednym słowem skarbnica wiedzy!!!!!! :-). To by było tyle tytułem wstępu - pozdrawim wszystkich maruderowców

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...