Skocz do zawartości

Sprzęgło i tarcza hamulcowa w drag star 650


dlugi1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od paru tygodni jestem posiadaczem drag stara 650 CLASSIC no i mam mały problem mianowicie okazało się że najprawdopodobniej był po jakimś glebnięciu ponieważ przy hamowaniu (przednim) motor bardzo gwałtownie reaguje po czym wpada w wibracje i tu pytanie czy można przetoczyć tarcze czy raczej już nie robi się tego , a może to coś innego ??. No i druga sprawa , sprzęgło łapie już przy samym końcu a linka jest na maksa popuszczona , no i pytanie czy regulacje sprzęgła jest tylko na lince czy może jest jeszcze coś ?. Wiem że dla wielu te pytania mogą być głupie ale kto pyta nie błądzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Widzę , że odzew jest znikomy :-) więc może jeszcze jedno pytanie i może ktoś się zlituje , mianowicie wymieniłem klocki , tarcza została przetoczona u fachowca (przynajmniej lepszego nie znam ) no i jest jeszcze inny problem mianowicie teraz moto fajnie reaguje przy hamowaniu , nie za gwałtownie ale pojawiły się dość mocno wyczuwalne drgania na klamce hamulca tak jakby dźwignia pulsowała ??. Ktoś ma jakieś pomysły? Bo dla mnie to krzywa tarcza no ale po toczeniu przy ustawieniu na zegarach to raczej mało możliwe ?

Edytowane przez dlugi1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla awaria forum wiec jezeli ktos cos napisal to wczoraj zniknelo.

1. Tarcz sie nie przetacza, bo powoduje to zmniejszenie ich grubosci i pozniejsze zwichrowanie pod wplywem temp. co wlasnie nastapilo u ciebie.

2. Nie znam Drag Stara, ale powinna byc regulacja sprzegla przy samej jego obudowie albo pod nia - regulacja linki przy kierownicy ma za zadanie regulowac luz klamki sprzegla po ustawieniu wlasciwego luzu regulacja podstawowa przy sprzegle.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...