Skocz do zawartości

Zbyhu in da Junajted Kingdom


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnaliśmy Zbyha dość obficie :flesje: :flesje: :flesje: .. no i chyba pojechał,,, choć głowy nie daje :biggrin: ... Zbyhu special for you --> New Topic :icon_mrgreen:

 

Jak dojedziesz i dorwiesz neta to wal na forum niusy z Twojej wyprawy, pisz jak podróż, co robisz itd.

 

Pozdrawia już stęskniony Browar :banghead:

 

 

PS. Wczoraj zaliczylem mega hardkorowy powrót do domu .. w nocy przy ulewie ... na drogach rzeki ... roboty drogowe ,,, żwir ,,,, jeszcze od polowy trasy nie świecily latarnie przy drodze ... a na jezdni 2 rozjechane jeże .... ale udalo sie bez gleby :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Zyje!

Jestem w Londynie u kuzyna od 2h.

Wczoraj 1040km, nocleg w Essen, dzis dojazd do Londynu - ponad 600km. Cos te Kamikaze za kolnierze wylewaliscie, bo minimum 300km w deszczu bylo :lalag:. A dzis przez caly Londyn w takiej napierdzielance, ze leb odpada :icon_mrgreen:.

Moto musze opierd**... naczy sprzedac. Na te 1600km zezarlo 2l oleju :icon_mrgreen:. Ale poza tym daje rade. XJ kumpla tez :icon_mrgreen:.

Jutro, jak znajde mieszkanie telefonicznie, to jade do Manchesteru.

 

3mcie sie tam!

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, że dojechaleś szczęśliwie .... TDM się nie przejmój ... wrócisz opchnie się za dobrą kase + dolozysz kilkaset funciaków i będzie sprzęt jak się patrzy :icon_razz: :biggrin: :biggrin:

 

SZACUN !! Trzym się i jak bedziesz mial wolną chwile to wpisuj jakieś niusy !! :biggrin:

 

Pozdro :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwoch dniach rzezni w deszczu, koczujac gdzie popadnie, wreszcie mamy chate.

A teraz szukamy roboty, bo cos te moje kontakty, delikatnie mowiac, DALY DOOOPY :smile:.

Ale jakos to bedzie.

Trzymta sie!

 

HA! Qrwa mialem to samo .... ale się udalo ... jak akurat przez internet znalazlem prace :biggrin:

 

 

Zbyhu trzym sie i wracaj szybko :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Na chwile obecna pracy nie ma do poniedzialku. Dupa blada...

Ale dobrym aspektem jest to, ze mam naprzeciwko swojej chaty warsztat motocyklowy, gdzie maja olej z beczki po 3 funty za litr :icon_mrgreen: :).

 

Wlasnie odpalilem jakiegos gadulca internetowego, ale cos nie funguje...

Nie moge z nikim gadac, nie mam listy kontaktow :icon_exclaim:. Niby opis choc zmienilem, ale nie wiem, czy to dziala :crossy:.

 

Nic, lece pobuszowac po necie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Niby opis choc zmienilem, ale nie wiem, czy to dziala ;).

 

Dziala Dziala :cool: A o prace sie nie martw ... zawsze możesz dawać dupy pod latarnią .. albo zapytać w pobliskim warsztacie :crossy: to byś daleko nie mial do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu mam neta!

Zbyhu się nie mart i nie bierz słów Browara za poważnie tzn " NIE WRACAJ " hehe mieszkać już masz gdzie więc źle nie jest w razie czego dorobisz sprzedając olej wysyłkowo do Polski :crossy:

 

Trzymaj sie i nie daj się in dy UK :)

 

Czekamy na nowe niusy (jak będą wyprzedaże akcesori moto daj znać) hehe

 

PZDR ślunski szatanisto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu-w ostateczności zawsze możesz klupać cegłówki na budowie i układać przy tym wierszyki :buttrock:

A tak poważnie, to szybkiego znalezienia, bardzo dobrze płatnej i wymagającej małych czasowo nakładów, pracy :flesje:

Aha i uważaj na te....Volkswageny....Touaregi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...