Skocz do zawartości

Kto zna tego człowieka z Zielonej Góry?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

Pawelmoto2,odnioslem sie tylko do stwierdzenia o trwalosci gum a nie do stanu tej kawy wiec wyluzuj.

Oczywiscie przednia opona nie zuzywa sie tak szybko jak tylna ale w cywilizowanych krajach wymienia sie od razu kpl. (zreszta jakby byly opony roznych firm z przodu i z tylu to policja zabralaby dowod).

I chlopaczku jak sobie nie nabijam postow a mlodszy od Ciebie nie jestem wiec sie uspokoj!

I nie piernicz mi pie**ol ze ta Kawa ma nie wiadomo ile mocy wiecej od mojej Hayabusy bo na kole ma moze z 5KM wiecej i to wszystko.Poza tym oczywiscie nie wiesz ze opony bardziej maltretuje moment obrotowy ktory w Kawie jest duzo mniejszy niz w Hayabusie,masa tez ma duzy wplyw a Hayka troche wiecej wazy od ZX10R.Ale co ja bede tlumaczyl "znafcy"....

I na przyszlosc czytaj ze zrozumieniem....

 

wlasnie o to chodzi ze znafca jestes ty i na pewno duzo juz 10 miales i duzo tez obejrzales i dlatego wysluchalem wypowiedzi eksperta, odnosnie mocy to widze ze nie wyczules klimatu(skoro napisales ze ta kawa tak drze opony to ci napisalem o przeokrutnej mocy kawy, odnosnie wymiany opon w cywilizowanych krajach to oczywiscie ze wymienia sie i przod i tyl pod warunkiem ze przod tez jest zuzyty(a nie widzialem jeszcze przodu zyzytego po 3000km), poza tym to ze wymieni sie tyl nie znaczy ze zaraz zabiera dowod(wiesz ze nawet mozna zalozyc na tyl taka sama gume jak na przod-firma i rodzaj) i po 3 w cywilizowanych krajach wymienia sie opony na takiej jakie fabrycznie byly(chodzi o rozmiar)

 

p.s temat o oponach wzial sie stad ze owa kawa ma nie oryginalne rozmiary opon i twierdze ze nie byly one zalozone w cywilizowanym kraju, ale u nas na szybko, i twierdze ze stare nie byly zmaltretowane ale byly pociorane po dzwonie, podobnie jak malowana po transporcie felga wiec jesli masz cos do powiedzenia o tej kawie to prosze a jesli nei to dziekuje za wyklad odnosnie mocy(na tylnym kole) i oraz tego co maltretuje opny(moment obrotowy a nie moc- a ja myslalem ze najbardziej opony maltretuje styl jazdy ale to ty jestes znafca)

odnosnie tego czy jestes mlodszy czy starszy to skoro w profilu wpisales sobie 13lat to chyba o czyms swiadczy

pozdrawiam

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...