Skocz do zawartości

szukam chętnych na wyjazd do bułgarii w lipcu


wallyb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

szukam chętnych na wyjazd do bułgarii w drugiej połowie lipca z małym wypadem do turcji (2-3 dni) jade yamahą 1600 więc odcinki terenowe raczej odpadają noclegi w namiocie lub tanie pensjonaty :biggrin:

 

odnawiam temat

też planuje wyjazd w tym kierunku tylko termin jeszcze nie ustalony

Edytowane przez korn39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szukam chętnych na wyjazd do bułgarii w drugiej połowie lipca z małym wypadem do turcji (2-3 dni) jade yamahą 1600 więc odcinki terenowe raczej odpadają noclegi w namiocie lub tanie pensjonaty :biggrin:

 

odnawiam temat

też planuje wyjazd w tym kierunku tylko termin jeszcze nie ustalony

 

Ja też zaplanowałem ten kierunek ale w terminie od 30 lipca do 7 sierpnia. Szukam towarzysza podrózy bo mój obecny sie wykruszył. Noclegi - namiot, małe pensjonaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnych na wyjazd do bułgarii w drugiej połowie lipca z małym wypadem do turcji (2-3 dni) jade yamahą 1600 więc odcinki terenowe raczej odpadają noclegi w namiocie lub tanie pensjonaty :biggrin:

 

odnawiam temat

też planuje wyjazd w tym kierunku tylko termin jeszcze nie ustalony

 

Ja też zaplanowałem ten kierunek ale w terminie od 30 lipca do 7 sierpnia. Szukam towarzysza podrózy bo mój obecny sie wykruszył. Noclegi - namiot, małe pensjonaty.

 

Byłem w Bułgarii w zeszłym roku i jeżeli chodzi o wybrzeże to chyba tylko Sozopol jest godny polecenia,spędziłem w nim trzy dni,kwaterę znalazłem za drugim podejściem,mili ludzie,rozsądne ceny,ładny,czysty,umeblowany pokój z łazienką,telewizorem i tarasem z widokiem na morze,do plaży 15 minut drogi. :cool:

Warto też odwiedzić góry Pirin i wdrapać się na szczyt Wichren,w Turcji macie blisko do Edirne,urokliwy meczet Selima(zwłaszcza w popołudniowym słońcu)klimatyczne i ciekawe miasto,do Istabułu niestety nie dotarłem choć miałem tylko 140 km,może następnym razem.

Pozdr :flesje:

 

Po :flesje: zdr.

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej aktualne. Termin jak powyżej, troche krótko więc więcej będzie jazdy niż odpoczynku na miejscu :-) - niestety nie dostanę dłuższego urlopu. Jak reflektujesz na wspólny wyjazd to proszę o info, wymienimy sie nr telefonów i zdzwonimy. Warto się chyba troche poznac przed wspólną trasą :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wrócimy do tematu jak będzie bliżej wyjazdu. Może jak w końcu zrobi się słoneczko na dworze to omówimy się w jakiś weekend na trasie? Ja chce jechać na 100% więc nie ma obawy, że cię zostawię samego. Podrzuć mi maila to ci wyślę propozycję trasy, która przygotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odwiedźcie Dracule w Transylvanii po drodze koniecznie, bo Rumunia jest świetna! W samej Bułgarii tylko wybrzeże zasługuję na uwagę, ja byłem w Słonecznym Brzegu, polecam hotel delfin - super widok na plaże z wrakiem statku :)

wynajem motocykli turystycznych http://www.66projekt.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie przejedzcie trasę Transfogarską w Rumunii, a na wybrzeżu Bułgarskim,jeśli będzie wam po drodze zaglądnijcie do Nesebaru.

 

https://picasaweb.google.com/pepe968/RumuniaIBuGariaWidzianePrzezAutaszybe#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam .

Jeżeli można się dołączyć do waszej wycieczki to proszę o jakieś konkretne dane , znaczy termin i trase , bo wydaje mi sie że bede miał urlop w tym terminie znaczy przełom lipca-sierpnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Jeżeli można się dołączyć do waszej wycieczki to proszę o jakieś konkretne dane , znaczy termin i trase , bo wydaje mi sie że bede miał urlop w tym terminie znaczy przełom lipca-sierpnia .

 

Hej, jak to mówią "w kupie raźniej" :-). Planujemy wyjazd 30 lipca - powrót 7 sierpnia (już w kraju). Jesli ci pasuje to daj znać na mojego maila. Podeśle ci planowaną trasę wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, jak to mówią "w kupie raźniej" :-). Planujemy wyjazd 30 lipca - powrót 7 sierpnia (już w kraju). Jesli ci pasuje to daj znać na mojego maila. Podeśle ci planowaną trasę wyjazdu.

 

Witam , macie może jedno wolne miejsce ? Dajcie znać to ustawie sobie urlop i bym się z wami zabrał

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...