Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiniula, tak jak sie umawiałyśmy jak tylko wrócę na troszkę dłużej do Torunia to idziemy na browarka...więc wróciłam, więc się również pojawię z moim kochanie oczywiście :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypijcie Bulego ( i Ani i..) i moje zdrowie... ja bede w tym czasie delektowal sie dluuuuga podroza autokarem...

Ps. ponoc w PL zima? tu w Niemczech piekne slonce , pelno motocyklistow sie kreci - az im zazdroszcze :icon_mrgreen:

Milej zabawy .

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a nom pomimo tego że jestem tutaj nowy gdzie oczywiscie z tego miejsca witam wszystkich serdecznie :biggrin: przyznam sie szczerze że wczorajsze spotkanie w Grakuli zaliczam do jak najbardziej udanych ^^ szczególnie końcówka w wykonaniu Azbesta i Yano :lapad: poprostu INIEMAMOCNI ^^

 

a Madzia Tobie jeszcze raz wszystkiego Naj :notworthy:

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a nom pomimo tego że jestem tutaj nowy gdzie oczywiscie z tego miejsca witam wszystkich serdecznie :) przyznam sie szczerze że wczorajsze spotkanie w Grakuli zaliczam do jak najbardziej udanych ^^ szczególnie końcówka w wykonaniu Azbesta i Yano :D poprostu INIEMAMOCNI ^^

 

a Madzia Tobie jeszcze raz wszystkiego Naj :icon_mrgreen:

 

:eek:

 

Nie takie numery robimy z Azbestem :wink: :lalag: :clap: :P

 

:cool:

 

 

Grass wstawaj,zdjęcia już nagrałem na płyte,ale ku..a jazda,z Azbestem wyglądamy jak dwa gołąbki ;)

Ale tkiego bukietu kwiatów jaki dostałaś przed Galerią to nikt nie dostał!!!!!! :clap: :smile: :flesje:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bylo z tą końcówką? chyba coś mnie ominęło... :icon_mrgreen: foty z imprezy mile widziane :P

 

Daliśmy z Azbestem Magdzie dużą donice które stoją przed Galerią. :flesje:

 

 

:lalag:

Edytowane przez yanointruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to grubo... :icon_razz:

 

a "prezent" otrzymany Magda zabrała ze sobą??

 

My z Azbestem ledwo to podnieśliśmy,ochrona wyleciała że mają to nagrane i mamy odstawić.Ja im na to "to dawać ten film"Jazda jak h......j :rolleyes:

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Azbestem ledwo to podnieśliśmy,ochrona wyleciała że mają to nagrane i mamy odstawić.Ja im na to "to dawać ten film"Jazda jak h......j :icon_razz:

 

:rolleyes:

 

hehehe święte slowa :( ^^ ale nie ma co Yano i Azbest rządzą :biggrin: no własnie i tak jak Bartez i Kinia napisali fotki mile widziane :PP ^^

 

 

Pozdrawiam :P

Edytowane przez Phantom_Trn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...