Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale foty nie wymagajace cenzury

to moze powklejacie??

 

Grass moge prosic fote z Yano i Gośką??

 

 

Zdjęcia poszły pocztą :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: miłego oglądania ;)

 

Ja mam rozwodowe hehe ;) wypale na plytce bo nie moge wysłac :( i podrzuce do wypozyczalni :)

 

 

Dobrze że do wypożyczalni a nie do sądu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka bardzo fajna :buttrock: , miło było Was poznać w realu, pogadać, wymienić się doświadczeniami, mam nadzieje że uda nam się częściej tak spotkać-bo to znakomita opcja na zimowe wieczory. Podziękowania dla Yano i Goyi za transport powrotny no i dla Kasi za zaproszenie :flesje:

 

Dla mnie jako młody nieśmiertelny jesteś młody ale wielki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla naszego Tomka !! Nie wiedziałem, że aż tak mocno Grzywna zalazła Ci za skórę. Teraz jadąc do Ciebie ZAWSZE będę miał przynajmniej malutki toporek. Taki jest poręczniejszy :D

Jak ktoś z forumowiczów będzie chciał przeżyć niesamowity, pełen wrażeń wieczór - zgłosić się do Tomka, a on już zajmie się całą oprawą techniczną. :bigrazz:

Tomek, kiedy pójdziemy jeszcze raz ?? To było lepsze od Koronowa na zapiętym 6 biegu i czerwonym polu na blacie !!

Pozdrawiam wszystkich. Uważajcie na Tomka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla naszego Tomka !! Nie wiedziałem, że aż tak mocno Grzywna zalazła Ci za skórę. Teraz jadąc do Ciebie ZAWSZE będę miał przynajmniej malutki toporek. Taki jest poręczniejszy :icon_biggrin:

Jak ktoś z forumowiczów będzie chciał przeżyć niesamowity, pełen wrażeń wieczór - zgłosić się do Tomka, a on już zajmie się całą oprawą techniczną. :icon_twisted:

Tomek, kiedy pójdziemy jeszcze raz ?? To było lepsze od Koronowa na zapiętym 6 biegu i czerwonym polu na blacie !!

Pozdrawiam wszystkich. Uważajcie na Tomka :clap:

 

ale oco choooo ? ;)

wsumie to juz wiadomo oco cho :lalag:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro powinieneś mi raczej podziękować że Ci kolesie z mafii z którymi mielismy "przyjemność" dzielić stolik w VIPie oszczędzili nasze chude dupy ;-). Do tej pory zastanawiam się skąd mnie kojarzą skoro ja ich nie znam. Ale musicie chłopaki przyznać że teraz mamy "plecy" w Chełmży i nikt nam nie podskoczy ;-).

Ogólnie imprezka udana bo potańcowaliśmy popiliśmy i było dużo fajnych lachonów.Za tydzień znowu idziemy.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro powinieneś mi raczej podziękować że Ci kolesie z mafii z którymi mielismy "przyjemność" dzielić stolik w VIPie oszczędzili nasze chude dupy ;-). Do tej pory zastanawiam się skąd mnie kojarzą skoro ja ich nie znam. Ale musicie chłopaki przyznać że teraz mamy "plecy" w Chełmży i nikt nam nie podskoczy ;-).

Ogólnie imprezka udana bo potańcowaliśmy popiliśmy i było dużo fajnych lachonów.Za tydzień znowu idziemy.

 

Dziwne :icon_biggrin:

A myślałam, że mówimy o nich blachary :icon_question: :icon_question:

Edytowane przez Goy@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wycofuję się z tego co powiedziałem czyli z tych "przypakowanych gląbów" ;-). Chłopaki jak czytacie te forum to sory. Czy mogę zostać waszym przyjacielem ? ;-) Dobra koniec tematu. Było minęło. Mnie się imprezka mimo wszystko podobala.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...