Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to super o której się spotykamy i gdzie :lalag:

 

no i chciałbym tylko przypomnieć mmm757 że giełda jest co tydzień a kręgle nie, zresztą może i ja bym się wybrał na tą giełde :crossy:

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to podaj nr. tel na pw, jeśli cos z tego wyjdzie to zadzwonimy.

 

Powiem tak, nie planuje upojnej promilowo nocy do 6 rana :icon_twisted: -niedzielne obowiązki też są. Po za tym godzina gry kosztuje 76 zł (wstepnie zarezerwowane 3 h). Spotanie na celu sprawdzenia sprawności ruchowo-fizycznej połączone z trafianiem do celu, wypiciu paru piwek, pogadaniu, no i przede wszystkim spotkaniu sie w motocyklowym gronie :biggrin:

 

Proszę o deklarowanie obecności.

 

 

 

 

 

ja już wiem, bede niestety x 1, Kamil ma nocke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obmyslamy z Tomkiem te kręgle i możliwe, że się pojawimy, bo co tu robić w takie zimno. Darek a Ty też szykujesz wełniane laczki do miotania kulą? :icon_twisted: A na giełdę też się wybieramy, także spoko. Nie będzie wielkiego pijactwa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to podaj nr. tel na pw, jeśli cos z tego wyjdzie to zadzwonimy.

 

Powiem tak, nie planuje upojnej promilowo nocy do 6 rana :icon_twisted: -niedzielne obowiązki też są. Po za tym godzina gry kosztuje 76 zł (wstepnie zarezerwowane 3

 

h). Spotanie na celu sprawdzenia sprawności ruchowo-fizycznej połączone z trafianiem do celu, wypiciu paru piwek, pogadaniu, no i przede wszystkim spotkaniu sie w motocyklowym gronie :biggrin:

 

Proszę o deklarowanie obecności.

 

 

ja już wiem, bede niestety x 1, Kamil ma nocke .

 

Jeszcze tylko napisz o której zaczynamy. Gosiaczek i Yano będą. :clap: :biggrin:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ty Kinga lepiej nie podpuszczaj Darka, bo on i rura to całkiem dobry duecik. Kiedyś wyrwał jedną ( rurę ) z sufitu, tak było ostro. On nie wygląda na takiego, ale uważaj !! ;)

Ja też się pojawię, ale czy mają tam laczki o rozmiarze 49 :biggrin: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ty Kinga lepiej nie podpuszczaj Darka, bo on i rura to całkiem dobry duecik. Kiedyś wyrwał jedną ( rurę ) z sufitu, tak było ostro. On nie wygląda na takiego, ale uważaj !! :)

Ja też się pojawię, ale czy mają tam laczki o rozmiarze 49 :) ??

 

są takie buty- ale ja je zamówiłem 38 sek przed Tobą ;)

 

jeszcze nie wiem czy na bank przyjade- ale bardzo możliwe

 

tylko nie wiem gdzie to jest....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...