Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wycofuję się z tego co powiedziałem czyli z tych "przypakowanych gląbów" ;-). Chłopaki jak czytacie te forum to sory. Czy mogę zostać waszym przyjacielem ? ;-) Dobra koniec tematu. Było minęło. Mnie się imprezka mimo wszystko podobala.

 

Pamiętaj-My jesteśmy Nieśmiertelni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było ok..na tej imprezce..lachonów dużo...tomek ma fajnych kumpli...dobre piwo :)

to ja za tydzień też ide...ale trzeba rezerwacje zrobic..bo znowu na dworzu nam przyjdzie tańcować.. :smile:

Daras o kumplach już nic nie mów a piwko faktycznie dobre :) .

Jak mnie żonka puści to z chęcią skoczę na piwko.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies plany sylwestrowe ,moze w motocyklowym gronie??

 

ja swojego czasu myslalem wynajac domek gdzies w borach lub mazury taki na 10 + osob no ale tyle chetnych skad znalezc a opcja bylaby super bo wysszlo by cenowo calkeim spoko a na dodatek klimat domku zabawa i mozna drzec pałe ile wlezie :icon_mrgreen: :icon_rolleyes:

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego czasu myslalem wynajac domek gdzies w borach lub mazury taki na 10 + osob no ale tyle chetnych skad znalezc a opcja bylaby super bo wysszlo by cenowo calkeim spoko a na dodatek klimat domku zabawa i mozna drzec pałe ile wlezie :) :icon_mrgreen:

 

My z Yanem w tego sylwestra nad morzem ;) ale jak zadzwonicie to choć przez telefon o północy pokrzyczymy razem :D :icon_twisted: :icon_twisted: A co jak się bawić to się bawić tym bardziej w taką noc :flesje: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego czasu myslalem wynajac domek gdzies w borach lub mazury taki na 10 + osob no ale tyle chetnych skad znalezc a opcja bylaby super bo wysszlo by cenowo calkeim spoko a na dodatek klimat domku zabawa i mozna drzec pałe ile wlezie :P :D

 

Pomysł zajebisty!!! tylko troche późno i chętnych chyba juz nie znajdziesz- ale opcja jest dobra i jakbybyli chętni to można sie tym zainteresowac głębiej- fajny klimat by był ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz juz za pozno napewno bo znlaezc taki domek wolny to bedzioe cud ale taki wyjazd grupowy w wakacje czy na majowke :icon_razz: napewno bedzie super sprawa .

 

tak wiec pomysl jest teraz trza tylko ludzi czasu i troche kasy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz juz za pozno napewno bo znlaezc taki domek wolny to bedzioe cud ale taki wyjazd grupowy w wakacje czy na majowke :bigrazz: napewno bedzie super sprawa .

 

tak wiec pomysl jest teraz trza tylko ludzi czasu i troche kasy :)

 

To trzeba przenieść temat do spotkań i planów na następny sezon, bo się pomiesza :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies plany sylwestrowe ,moze w motocyklowym gronie??

Ja nie mam zadnych a do tego nie mam tez glowy aby cos zalatwiac - organizowac przez te studia.

Mozemy Kinia spotkac sie na starowce i troche pospacerowac i ogladac fajerwerki. Zawsze to zaszczytne motocyklowe grono !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zadnych a do tego nie mam tez glowy aby cos zalatwiac - organizowac przez te studia.

Mozemy Kinia spotkac sie na starowce i troche pospacerowac i ogladac fajerwerki. Zawsze to zaszczytne motocyklowe grono !

 

 

brzmi romantycznie :) :(

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na starówce w sylwka bardziej niebezpiecznie niz romantycznie :icon_razz: najwieksze prawdopodobieństwo oberwania szampanem :biggrin:

Jesli chodzi o Mazury,wlasnie przed chwila wróciłam z Mikołajek i przy okazji obserwując okolice myslałam o wypadzie w 2008 r.

Sylwester odpada zimno cimno i radochy nie ma :icon_rolleyes: ale dodac 30 stopni,słoneczko to dopiero jest wypas.Jeziora cudowne,przy głównych trasach mozna sie zatrzymac i wskoczyc dla ochłody.Musimy tam jechac latem,moze nie docierając az do Mikołajek -nieopłacalnie daleko no i podstawa nic konkretnego nie ma :-( nawet zarcia od 22 nie dostaniesz...nie ma jak to Toruń Kebab nawet o 4 rano :icon_biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...