Skocz do zawartości

Impreza


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: Romans :flesje:

zapraszam :wink: mieszkam w leśniczówce w samym środku lasu, więc grzybków u mnie wokół dostatek, starczy dla wszystkich ;)

Tylko proszę o wcześniejsze info jeśli byście mieli wpaść, to wstawię wodę na kawkę i może jakieś ognisko by się strzeliło ? :icon_mrgreen:

Boooziaki

Edytowane przez Infanati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Romans :)

zapraszam :) mieszkam w leśniczówce w samym środku lasu, więc grzybków u mnie wokół dostatek, starczy dla wszystkich :P

Tylko proszę o wcześniejsze info jeśli byście mieli wpaść, to wstawię wodę na kawkę i może jakieś ognisko by się strzeliło ? :biggrin:

Boooziaki

A gdzie dokładnie jest ta leśniczówka?

Może pomysł chwyci.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dokładnie to ciężko wytłumaczyć, ale punkt zbiorczy byłby w Cierpicach - trasa z Torunia na Bydzię, ale ta lewobrzeżem Wisły. Jeszcze można by się dokładniej umówić, gdyby byli chętni :D

Jak coś czekam na info na forum lub na gg.

Pozdrowionka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zaproszenie, bo myślałem że moto trza będzie zostawić na pastwę wiewiórek :icon_biggrin:

 

Trzeba obmyśleć termin, ja niestety w soboty pracuję, w niedzielę się wysypiam do 10, w tygodniu mam czas ;)

 

W czwartek 20 śmigam do biskupina, zbiórka w Białych Błotach o 13 przy sklepie AVANSU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zaproszenie, bo myślałem że moto trza będzie zostawić na pastwę wiewiórek :banghead:

 

Trzeba obmyśleć termin, ja niestety w soboty pracuję, w niedzielę się wysypiam do 10, w tygodniu mam czas :flesje:

 

A wiewiórki mamy wyjątkowo żarłoczne :P :P :P

Miejsca na podwórku jest, że ho ho więc nie ma sie co bać o maszynki ;)

W tygodniu może być problem, ale myślę, że jakoś się zgadamy ;)

Buźka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki :clap:

 

wrzucam temat i zobaczymy ilu będzie chętnych :)

 

Infanati chyba trzeba będzie przełożyć wypad do Ciebie ;)

 

właśnie dostaliśmy info cytuję :

 

29 września (sobota) 2007r. godz.11:00

zapraszam motocyklistów

na regionalne zakończenie sezonu motocyklowego

które odbędzie się przy ul. Fordońskiej 116 (Kartodrom)

spotkanie przy grillu i wiele innych atrakcji

Serdecznie zapraszam

Organizator

Zbigniew G.

 

może tam się spotkamy 29 września a do ciebie można by może w niedzielę 30 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq co do Kartodromu to ja raczej odpadam, bo nie będę miała jak dojechać :icon_mrgreen:

A niedziela 30-ego całkowicie odpada, bo ja idę do pracy na nockę :icon_mrgreen:

W grę wchodzi jeszcze piątek 28-ego, ale nie wiem ilu z Was będzie pasować...

Pomyślcie i dajcie znać :smile:

Booziaki :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek po pracy to na grzyby troche za pozno bo dzien szybko sie skraca. Bardzo jestem ciekawy w ktorym miejscu jest lesniczowka - bardzo lubie te okolice. Byloby miejsce aby przechowac motocykle na czas grzybobrania o ile drogi pozwola na przejazd motocyklem szosowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta leśniczówka znajduje się w połowie drogi pomiędzy Cierpicami a Gniewkowem :icon_evil:

4 km od domu jest konieczność zjechania z asfaltu, ale droga jest utwardzana i już nie jeden motór ją pokonał :D

Powolutku każdy da radę.

Pozdruffki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude zna dobrze swoje okolice ! Byc moze wczesniej jezdzil bez prawka innymi motocyklami offroadowo.

Ja chetnie zwiedze te okolice, chc moim motocyklem trudno sie jezdzi po lesnych drogach.

Napiszcie jaka data obowiazuje - czy nadal 28 w piatek ? Ja mam pomysl aby jechac do Cierpic po zakonczeniu sezonu. zwykle jest spotkanie motocyklistow - wciagnie sie kielbase, grochowke i dalej nie ma specjalnie co robic to moglibysmy zrobic sobie wycieczke przez Solec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...