Skocz do zawartości

Derbi senda R, Yamaha DT inne?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Mam zamiar kupić jakieś enduro 50ccm :biggrin: Jakie jest najlepsze :biggrin:? Głównie chodzi mi o przyspieszenie, wytrzymałość, niskie koszty eksploatacji...

Na moto wydam trochę więcej niż 4 tys zł, sprowadzone z rocznikiem 2004 wzwyż...

 

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma taką sende. Niby nie narzekał, ale jak mu walnął simering na wale to nie jezdził chyba pół roku, bo jak twierdził w polsce nie było cześci, a importer nowych moto wycofał sie z naszego rynku...Ale i tak jakoś załatwił w kraju tyle ze długo czekał.

A za tą kase to ja kupiłbym coś starszego bo z tego rocznika co Ty chcesz w tej cenie to chyba trudno bedzie coś dobrego, no chyba ze masz kase na późniejsze naprawy. Ale rób jak chcesz. takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4 tys zl nie wyrwiesz nic powyzej 2004 r , derbi senda to fajny pierdzipes i nic wiecej , jest nie za mocna , wiec do nauki odpowiednia , a z czescmi nie ma problemu jak wiesz gdzie szukac , a takie cos jak simering na wal to sie kupuje w sklepie z simeringami , tylko taki jak ma byci po problemie ,

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Senda jest z 2004 roku, wersja DRD, która od zwykłej różni się tarczami hamulcowymi, ma widelec Marzocchi o średnicy lagi 40mm, tylny amor gazowy Paioli, niklowany wydech, niebieskie felgi, elektroniczny licznik i fajniejszy wygląd. Kupiłem go 5 miechów temu, od gościa który sprowadza takie motory z Francji, dałem 3700zł ale moto nie miało licznika, przedniej lampy i błotnika przedniego. Generalnie nie mam z nim problemów, a moto nie ma lekkiego życia. Moge dac Ci namiar na tego gościa, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4 tys zl nie wyrwiesz nic powyzej 2004 r , derbi senda to fajny pierdzipes i nic wiecej , jest nie za mocna , wiec do nauki odpowiednia , a z czescmi nie ma problemu jak wiesz gdzie szukac , a takie cos jak simering na wal to sie kupuje w sklepie z simeringami , tylko taki jak ma byci po problemie ,

 

 

pozdro

Looozik napisz do mnie pod koniec tygodnia, powinienem mieć DT 50 rok produkcji 200x i prawdopodobnie jeszcze jakieś SM .

Po znajomości puszczę ci troszQ taniej.

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czescmi nie ma problemu jak wiesz gdzie szukac , a takie cos jak simering na wal to sie kupuje w sklepie z simeringami , tylko taki jak ma byci po problemie ,

pozdro

 

 

A próbowałeś kiedyś kupić taki simering w zwykłym sklepie?? Bo ja tak i nigdzie nie mogłem dostać. Nawet w hurtowni, w której znajomy dzwonił po kraju... To tylko wydaje sie łatwe...no chyba że w sendzie masz rozmiar bardziej "dostepny":icon_twisted:

Ja simering do dt dostałem dopiero w serwisie...

a jak "wiesz gdzie szukać" to znajdz mi iglice do mojego moto... Jeśli to zrobisz to jesteś wielki!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak "wiesz gdzie szukać" to znajdz mi iglice do mojego moto... Jeśli to zrobisz to jesteś wielki!!!:icon_eek:

Jeśli masz DT 800 LC II to bedzie ciężko z iglicą.

 

A jeśli masz DT 80 LC II to allegro się kłania. Iglica do gaźnika DELLORTO .

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...