Skocz do zawartości

GSXR 600 - pytanie do kumatych z elektryki


KUBAR1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temnacie...zakupilem nowy piec ( stary klękł panewka sie okrecila.. chyba za wolno jezdzilem ) mój był 99 ( wersja V ) a nowy jest 98 (wersja W X) . na skrzyni jest czujnik ( neutral switch 5 element na dole od lewej stronY ) od biegw w starym silniku ma 2 kable a nowy ma 3 ( ten 3 to najprawdopodobniej masa ) i pytanie czy wystarczy ze czarny podepne pod mase i bedzie wszytsko gites czy musze miec instalacje od tamtego moto z ktoprego jest silnik?????? kurwica juz mnie bierze kilka tys wjebane w moto i hu*a nie jezdzi!!!!

 

AHA w tej chwili nie ma wogole iskry - mam nadziej ze to przez ten czujnik! no bo wczesniej moto jezdzilo palilo a ja tylko silniki zmienilem.

a tu macie schematy elektrychne ( shizo dzieki )

wersja w x - z tego modelu mam teraz silnik

http://img444.imageshack.us/img444/2...wand20xyt4.jpg

wersja V - moja stara instalacja

http://img444.imageshack.us/img444/1...r60020vpm2.jpg

dzieki za info!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECU póki nie "zobaczy" że jest moto na luzie nie da ci odpalić moto .

Rozumiem że przekładasz moto a zostawiasz starą instalację ?

Jak jest z czujnikami (wszystkimi)? Wkręcasz stare czy od nowego moto ?

Ja miałem podobny problem , ale okazało się że nowy silnik w inny sposób zliczał impulsy wału (inny czujnik inne koło magnesowe ) i musiałem mu włożyć nowe ECU .

 

AdamOSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...