Skocz do zawartości

wypadek Czerniakowska na wysokości łazienek


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstrząsające przykro mi. Sam miałem małą glebe z dziewczyną na poczatku mojej przygody z motocyklami nic powaznego sie nie stało ale powiem Wam że od tamtego czasu bardziej dbam o osobe którą wioze niż o siebie samego, czuje wtedy odpowiedzialnośc za nią, wtedy miała na sobie z ubrań motocyklo tylko kask kurtak sie podwineła i starła sobie cały bok, cięzko jest przewidzieć co sie stanie i co powinno sie załozyć widomo przeciez ze nie zawsze pełne kombinezony sie zakłada, czasem sama kurtka na moto i na nogi jeansy poprostu czasem nie fart - choć powiem że kasku takie go bym nie dał

tak czy siak współczuje kierowcy motocykla i rodzinie Ani

kondolencje

moze dzieki temu że rozmawiamy o tym ktos pomysli przed tym jak weźmie kogoś na przejażdzkę bez kasku itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek pogrzeb mojej siostry!!!!!!!!!!!!! :icon_rolleyes: :bigrazz: obrąb (koło Przasnysza) godzina 13:00 - jesli ktośby chciał być to zapraszam......... na koniec chciałbym usłyszeć ryk motoru, który i tak zostanie już chyba do konca w mojej glowie...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Bratem tragicznie zmarłej dziewczyny...:biggrin: jesli ktokolwiek ma jakies informacje..widzial ten wypadek lub cokolwiek prosze o kontakt telefoniczny 601-852-353 prosze puscic chociaz sygnal..oddzownie..lub sms...to bardzo wazna sprawa...prosze jesli ktokolwiek cs moze powiedziec niech sie odezwie.....

 

 

Witaj,

 

Jestem człowiekiem, który jechał za nimi, a w rzeczywistości razem wyjeżdzaliśmy z pod domu, prawdopodobnie już się widzieliśmy ale jak byś miał jakieś pytania to mój kontakt. 509459816. Naprawde bardzo Ci wspólczuje, tym bardziej,że wszystko o czym tu jest mowa (policja, oczekiwanie na karetkę ) osobiście przeżyłem bo sam się zatrzymałem przed tym samochodem w ostatniej chwili. I to wszystkow widziałem. Ten kraj - władze to jest qufa jedna olbrzymia parodja.

 

Wyrazy wspólczucia ode mnie i koleżanki Ani, która była za mną.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Bratem tragicznie zmarłej dziewczyny...:) jesli ktokolwiek ma jakies informacje..widzial ten wypadek lub cokolwiek prosze o kontakt telefoniczny 601-852-353 prosze puscic chociaz sygnal..oddzownie..lub sms...to bardzo wazna sprawa...prosze jesli ktokolwiek cs moze powiedziec niech sie odezwie.....

 

 

Witaj,

 

Jestem człowiekiem, który jechał za nimi, a w rzeczywistości razem wyjeżdzaliśmy z pod domu, prawdopodobnie już się widzieliśmy ale jak byś miał jakieś pytania to mój kontakt. 509459816. Naprawde bardzo Ci wspólczuje, tym bardziej,że wszystko o czym tu jest mowa (policja, oczekiwanie na karetkę ) osobiście przeżyłem bo sam się zatrzymałem przed tym samochodem w ostatniej chwili. I to wszystkow widziałem. Ten kraj - władze to jest qufa jedna olbrzymia parodja.

 

Wyrazy wspólczucia ode mnie i koleżanki Ani, która była za mną.

 

pozdrawiam

 

WITAJCIE MAM PYTANIE CZY WYBIERA SIĘ KTOŚ MOTOCYKLEM NA POGRZEB?? CZY WOGLE KTOŚ SIĘ WYBIERA Z TU OBECNYCH???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Lgionowie zagraliśmy prawie trzyygodzinny koncert z tej okazji. I było wspaniale ludzie rozumieli to jaka tragedia się stała. Najbardziej zdiwiło mnie to że ludzie podczas utworu (Zapal świeczkę)zadedykowanego dla Ani (zmarłej koleżanki), zachowali się wspaniale za co serdecznie im dziękuję. Na początku zapadła niesamowita cisza a później w górę poszły zapalniczki. To było wspaniałe. Z tego co słyszałem po koncercie część osób widziała to bo była w tym czasie na miejscu wypadku. W związku z powyższym, również od nich chciałbym złożyć rodzinie i znajomym - wszystkim najbliższym najszczersze wyrazy wspólczucia.

 

Ps: jeżeli chodzi o kierowcę Yamahy niestety lekarze sami nie mogą się zdecydować. Chłopak leżał 3-4h na korytażu na noszach, na których zabrano go z ulicy. Jest niesamowicie poobijany, lekarze mówili że ma popękana miednicę ponieważ zgniótł bak motocykla kroczem. Z tego co słyszałem ostatnio ma mieć operację ale co dziennie inny lekarz mówi co innego bo do jasnej cholery jest strajk - a to przeciesz polska służba qufa zdrowia najważniejsze są pieniądze a nie ludzkie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję w imieniu Całej rodziny za tak miły i spontaniczny gest jakim był ten koncert. może to niczego nie zmieni ale może będzie Ani lepiej po tamtej stronie.... Dziękuje również Pawłowi i Paulinie za przybycie na pogrzeb. Ich zachowanie od samego wypadku do pogrzebu jest godne naśladowania. Gdyby nie Oni nie wiadomo jak długo wszyscy żyliby w niepewności gdzie ona jest. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...