Skocz do zawartości

Blokada modułu CBR 125R. 2005 r


Bzyczek_17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie na temat blokad w CBR 125R.. Jak przerobić dysze w niej zeby lepsze przyspieszenia miała???

 

Chłopie to jest czterosuwowa 125 a nie motorynka i nic w niej nie zrobisz bo uszkodzisz silnik. Zadajac tak głupie pytania jak rozwiercanie dysz , oznacza ze masz znikoma wiedzę z mechaniki. Dlatego odpuść sobie. Do silnika 4T nie ma zestawów tuningowych jak do 125 2T np NSR. Podnosząc obroty maksymalne silnika po przez likwidacje odcięcia zapłonu spowodujesz ze silnik wejdzie na obroty dla niego szkodliwe. Grozi to tym ze zawory nie nadazą z zamknieciem sie i tłok moze w nie uderzyc. Jakie będą tego efekty mozesz sie domyslic. Magą też sie rozpiąc a efekt ten sam co z pocałunkiem tłoka.

Brak ci mocy i predkosci , sprzedaj cbr -kę i kup wiekszy motocykl . Nic nie przerabiaj bo zniszczysz . To nie skuterek za 2000 z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ta cbr nie jest blokowana , bo maksymalnie ma 15 koni bo to jest 4 T !!!! to nie KTM sx 125 ze ma miec 40 koni mechanicznych , z drugiej strony nie rozumiem ludzi ktorzy kupuje te cbr 125 , przecież to jest rower , wyglada i jezdzi jak rower , lepiej to sprzedaj i kup cos normalnego jak nsr czy rs

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym rozwiercić dysze ???? Ja bym wziął wiertarke + wiertło 10 mm i bym wiercił . Mozesz jeszcze nawiercić rame będzie lżejsza i moto szybciej pojedzie :buttrock: :crossy:

Tak poważnie to w 125 nie spodziewaj sie cudów a juz na pewno nie niskim kosztem . Kiedys na allegro widziałem jakiś zestaw tunningowy do cbr 125 w jego skład wchodził tłok cylinder i jakieś drobiazgi typu wałek rozrzadu inne dysze itp ale jak to się sprawuje to nie mam pojęcia a napewno też to nie było tanie (ok 1500 zł)

nie zrobisz tanimi kosztami z niej rakiety jesli się spodziewasz że ktoś ci napisze coś w stylu wkręc tą śrubke to będzie miał o 15 KM więcej to nie licz na to za bardzo

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...