Skocz do zawartości

Nowy Tor - Świętokrzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe zawody, spora frekwencja. Na winkla stali wierni kibice pomimo dosyć niskiej temperatury. Jedynie, czego brakowało to szerokich i długich trumien. Ale Myszon obiecał że do wiosny się wszystko poprawi i będzie bajka! atutem tego toru są podjazdy których daremno szukać na innych torach. Podsumowując polecam ten tor i kolejne eliminacje AKM

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gawron coś sie nnie odzywa - sam mu wysłałem kiedyś PW z zapytaniem czy wpadnie i 0 odpowiedzi.

 

Pozdro i Zapraszam w Niedziele :icon_eek:

 

ZAWODY

 

Przepraszam ale mam remont domu na głowie (trzeba zdążyć przed zimą) ze na motorze to śmigam dosłownie raz na dwa tygodnie :)

Wściekły jestem bo zaraz "sezon sie skończy" a ja czuje niedosyt no i nie wpadłem do was na tor no ale niestety są rzeczy ważne i ważniejsze... Obiecuję ze na wiosnę zjawie sie napewno. Moze nie na zawodach jako startujący (kiepsko u mnie ostatnio z kondycją a po zimie lepiej nie będize) ale pojezdzić z wami w weekend lub jako kibic jeśli coś będziecie organizować.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

13 kwiecień 2008 YakuZa MX&ATV II - druga edycja amatorskich zawodów na torze Konary AKM YakuZa!

 

Zapraszam serdecznie!

 

AKM YakuZa

 

PS.

 

Więcej informacji bedzie na naszej stronie oraz na motox i enduro.pl - ale dopiero gdzies za miesiac.

 

Pozdro.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie takie, czy każdy może wystartować w zawodach czy są jakieś ograniczenia? Mam nie daleko na tor tak więc chciałbym razem z kolegą spróbować swoich sił. I jeszcze chciałem zapytać w jakie dni można przyjechać na tor aby potrenować?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie takie, czy każdy może wystartować w zawodach czy są jakieś ograniczenia? Mam nie daleko na tor tak więc chciałbym razem z kolegą spróbować swoich sił. I jeszcze chciałem zapytać w jakie dni można przyjechać na tor aby potrenować?

 

Pozdro!

 

Czesc

 

Tak kazdy motocyklista w kazdym wieku moze startowac w tych zawodach.

 

Jest podział na klasy który bedzie okreslony w regulaminie zawodów ale z grubsza moge powiedzieć że będzie to:

 

- mini - dzieci do lat 12

 

-MX1 - motocykle o pojemności 250cc 2T 450cc 4T - prawdopodobie zrobimy tym razem bez klasyfikacji wiekowej

 

-MX2 - motocykle o pojemności 125cc 2T i 250cc 4T

 

-klasa 80cc

 

-klasa 50cc - 65cc

 

Quady

 

-2K

-4K

-4X4

 

Na tor można przyjezdzać codziennie ale najlepiej sobota-niedziela - opłata całodniowa 10zł (50cc - 80cc) i 20zł- wszystko inne.

 

- Należy przed wjazdem na tor przeczytać tablice z regulaminem toru.

 

Jestesmy amatorskim klubem zrzeszonym w PZM okręg Kielecki lecz lada dzien otrzymamy licencje PZM

Mozna sie też do nas zapisywac - po wplaceniu 200zł na rok - kazdy członek dostaje :

 

- legitymacje PZM (show card)

- wjazd na tor cały rok za free

- naklejki na motocykl z logiem AKM YakuZa.

 

Zapraszam.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Na sobotnie treningi przed zawodami czyli 12.04.2008 został zaproszony do nas Marian Zupa - aktualny trener sekcji motocrossowej AMK Gdańskiego , były trener mx kadry Polski , przewodniczący GKSM PZM - który bezpłatnie przeprowadzi szkolenie dla wszystkich startujących w niedzielnych zawodach YakuZa MX&ATV 2.

 

Jedyny koszt to 20zł całodniowy wjazd na tor.

 

Zapraszamy Wszystkich bo będzie można się bardzo wiele nauczyć!

 

Pozdrawiam.

 

www.akmyakuza.go.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...